Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2004 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Dla mnie jedyną niespodzianką było tak zdecydowane zwycięstwo portera z Bossa, ale mój faworyt (porter łódzki) załapał się na pudło, więc nie jest źle.
    W kategorii piw jasnych pierwsza dwójka jest taka jak sobie życzyłem i w takiej właśnie kolejności. Także w kategorii piw ciemnych wszystkie typowane przeze mnie piwa są na podium, tylko trochę w innej kolejności (stawiałem na Irlandzkie). W piwach aromatyzowanych zdecydowane zwycięstwo Miodowego i w przyszłym roku pewnie też tak będzie
    Zdrowie organizatorów
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      Ogólnie - wyniki prawie takie jak typowałem. Jak zawsze dziwi mnie wysokie miejsce "Dębowego", gdyż należy ono do asortymentu kilku piw, których nie jestem w stanie przełknąć...
      Cieszę sie z wysokiej lokaty mojego ulubionego Łódzkiego Portera, szkoda że Warszawski nie doczekał...
      Dziku


      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        mnie znów dziwi Belfast Zielony jako piwo aromatyzowane, przecież jest to tylko 16-tka zabarwiona na zielono, smak normalnego piwa
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          przecież nie stworzę nowej kategorii dla jednego piwa z koloryztorem w środku. zresztą wylądowały tu piwa które jako gotowe produkty zaprawiane są różnymi dodatkami.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Myślę, że gdybyś stworzył taką kategorię, więcej browarów wprowadziłoby takie piwa. Na koniec ktoś by wpadł na pomysł, żeby dla odmiany wypuścić na rynek piwo o kolorze, zapachu i smaku piwa

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              a zresztą mogłeś swoje uwagi na ten temat zamieścić na początku konkursu, skoro Cię to ZNOWU dziwi.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                W kategoriach na które oddawałem głosy prawie wszystko mi pasuje. Jedynie portery miałem trochę w innej kolejnści ułożone (Strzelecki był u mnie wyżej)
                Dzięki oraganizatorom za włożoną pracę.

                Naszła mnie znowu ochota na Noteckie...
                MM961
                4:-)

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  Myślę, że gdybyś stworzył taką kategorię, więcej browarów wprowadziłoby takie piwa. Na koniec ktoś by wpadł na pomysł, żeby dla odmiany wypuścić na rynek piwo o kolorze, zapachu i smaku piwa
                  A co już w tej chwili robią GŻ, KP i CP ?

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Mam pytanie, czy premiumy mogą głosować nawet przy braku stażu - mi na przykład 13 dni brakuje do możliwości głosowania

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Nie wiem co prawda na pewno, jakie są zamierzenia Arta, co do tegorocznego konkursu, ale te warunek, o który pytasz dotyczy poprzedniego konkursu. Cytuję:
                      " Wspólnie z Albeertosem przygotowaliśmy (tym razem z wieeelkim poślizgiem) w Browar.biz Plebiscyt na Piwo roku 2004! (...) W Plebiscycie mogą wziąć udział wszyscy Użytkownicy Browar.biz zarejestrowani przed 1.3.2005 i posiadający przed tym terminem co najmniej 2 posty/odpowiedzi na naszym Forum lub dokonali przed tym terminiem co najmniej jednej oceny piwa.(...)
                      Także na razie chyba nie masz się czym przejmować.
                      Last edited by Maggyk; 27-02-2006, 07:21.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎