Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powitania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Powitania

    Pewnie narażę się bardzo wielu osobom, ale uważam, że działka "powitania" powinna być zlikwidowana. Czegoś tak zbędnego, niemerytorycznego i wręcz głupiego ze świecą szukać na innych forach. Doskonałe to jest do nabijania postów, ale tak poza tym całkowicie zbędne.
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Powitania

    Witam-też mam podobne zdanie.STARZY FORUMOWICZE poruszają się po forum z ,,zamkniętymi oczami" doskonale wiedzą co do czego służy i jak to znależć ale MŁODY (no niby n.p. MarylinMonroe ) to się gubi i wymagać od niego coś więcej niż wpisanie danych w profilu to zwykły sadyzm(,bo On nie wie ,że coś takiego istnieje) a nie test na QULTURALNE zachowanie na FORUM
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #3
      Dział z powitaniami jest przede wszystkim po to by ułatwić nowemu Użytkownikowi pierwsze kroki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się. Co prawda pojawiają się czasem mechaniczne niemal odpowiedzi mogące sugerować że jest zbyteczny taki dział i służy jedynie do nabijania postów - jednak uważam to za dobrą piaskownicę dla Nowych, którzy bez tego przedstawialiby się gdzie popadnie...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • kopek7
        Member
        • 07-2005
        • 48

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
        Pewnie narażę się bardzo wielu osobom, ale uważam, że działka "powitania" powinna być zlikwidowana. Czegoś tak zbędnego, niemerytorycznego i wręcz głupiego ze świecą szukać na innych forach. Doskonałe to jest do nabijania postów, ale tak poza tym całkowicie zbędne.
        Mnie się nie narazisz, gdyż nawet nie wiedziałem, że to jest i gdzie to jest. Wszystkie ciekawiące mnie szlaki nigdy mnie tam nie zaprowadziły.
        zresztą z tego co widziałem - powitanie nowego następuje jak się wychyli ze swoim warzeniem I TO JEST DLA NIEGO O WIELE PRZYJEMNIEJSZE chyba, że nikt go nie powita i musi sam się dowartościować
        pijmy, bo pełnych butelek nie skupują

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          #5
          skoro nie znalazłeś tego działu to w takim razie nie czytałeś powitania od Admina ;p

          nieładnie
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopek7
            chyba, że nikt go nie powita i musi sam się dowartościować
            Z tego co zauważyłem w dziale POWITANIA nie zdarzyło się, oby kogoś nie powitano(chyba że pisał nie na temat).Najwiecej witajacych jest kiedy na forum objawia się kobieta (była taka jedna projektantka butelki- ponad 130 postów) lub osoba typu małolaty Radzi (jeden z forumowiczów obstawił mnie na PW za czepianie się pani kierownik apteki ) która pisze o wszystkim i o niczym.Moim zdaniem dział powitania powinien zostać, można tylko zastanowić się , czy posty powinny zaliczac się na konto.Sam wczoraj i dzisiaj w nocy powitałem kilka osób (pomiedzy opisywanymi piwkami)
            Nie wiem, jak to wygląda technicznie z punktu ARTA.I czy osoby które witają (a zauważyłem że grono nagminnie witających jest w miarę stałe ) nie przestaną witać osób, jeżeli posty ich nie będą zaliczane.Czekam na propozycje forumowiczów,ale ostatnie słowo i tak nalezy do Arta (sprawy techniczne)
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              #7
              tak naprawdę to mam większe zmartwienia niż postulowane w tym temacie
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #8
                Coś wiecej o zmartwieniach??????
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23805

                  #9
                  a nic wielkiego po prostu takie psie adminowe życie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #10
                    Zawsze, Krzysiu, możesz zostać PremiumUżytkownikiem, odznaczyć ten dział w szukaniu nowych postów i w ogóle do niego nie zaglądać.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
                      była taka jedna projektantka butelki- ponad 130 postów
                      Powitanie zaowocowało jej gościnną obecnością podczas spotkania wielkopolskich piwowarów domowych, niewiele też brakowało, aby pojawiła się na zlocie. Jak widać, czasem takie powitanie ma sens.

                      Comment

                      • miodzik
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 103

                        #12
                        No mnie było miło (w końcu ktoś przeczytał ).
                        Ale teraz za pierona nie mogę znaleść tego działu.
                        Może jak jeszcze troszkę poćwiczę poruszanie po forum to znajde
                        ------------------------------------------------------
                        Kiedy w zlewie, przed czy po rozlewie?

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎