Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    ART wydatki są stanowczo za duże i strasznie mnie to martwi
    200 zł miesięcznie jak tak może być
    A najgorsze jest to że wciąż rosną, ale na to to chyba nawet Ty nie poradzisz
    widać nie zakumałem wcześniejszego dżołka
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      nie zakumałem wcześniejszego dżołka
      To przepraszam. Ja tu se żarty stroje , a Ty biedaku siedzisz i główkujesz. Ach jakiż brak szacunku dla czyjejś pracy . Obiecuję poprawę w tym temacie.
      Last edited by Bombadil13; 01-02-2006, 22:23.
      Poszukuję

      Comment

      • piwny_kubus
        Junior
        • 08-2004
        • 7

        witam,
        Martwi mnie trochę opcja "Kolejne piwo takie samo"...
        Kiedyś było tak, że jak się zaznaczyło tę opcję, to wyświetlał się taki sam cały formularz do wypełnienia, tylko czas był późniejszy o 45 min i miał zaznaczone takie samo piwo...
        Teraz ten formularz jest o wiele krótszy i nie ma możliwości dodania godziny spożycia - wygląda jakby system dodawał kolejne piwo w tym samym czasie... bo nie widać go jako kolejne na liście piw

        Ja wiem, że mieliśmy sie nie czepiać, ale ile jeszcze bedzie ta chaotyczna wersja, bez możliwości sprawdzenia statystyk i całej reszty...proszę ja chcę już normalną wersję...PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ.. . OKI?

        Pozdrawiam
        piwny_kubuś

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwny_kubus
          witam,
          Martwi mnie trochę opcja "Kolejne piwo takie samo"...
          Kiedyś było tak, że jak się zaznaczyło tę opcję, to wyświetlał się taki sam cały formularz do wypełnienia, tylko czas był późniejszy o 45 min i miał zaznaczone takie samo piwo...
          Teraz ten formularz jest o wiele krótszy i nie ma możliwości dodania godziny spożycia - wygląda jakby system dodawał kolejne piwo w tym samym czasie... bo nie widać go jako kolejne na liście piw

          Ja wiem, że mieliśmy sie nie czepiać, ale ile jeszcze bedzie ta chaotyczna wersja, bez możliwości sprawdzenia statystyk i całej reszty...proszę ja chcę już normalną wersję...PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ.. . OKI?

          Pozdrawiam
          akurat wspomniane sprawy nie stanowią problemu - bo są zależne od indywidualnych ustawień Twojego DP:



          link do ustawień DP znajduje się na podstawowej stronie DP - http://www.browar.biz/forum/usercp7.php - obecnie w kolumnie po prawej stronie

          tam wybierzesz jakie rubryki Ciebie w DP interesują (łącznie ze wspomnianą godziną spożycia piwa, a także wyborem jaki skok czasowy automatycznie stosować przy wyborze opcji "kolejne piwo takie samo", etc)
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Nie wiem, czy da się to jakoś rozwiązać, ale jest pewien zgrzyt

            Można wybrać sobie z listy Ciechana niepasteryzowanego, po czym zaznaczyć poniżej, że piwo jest pasteryzowane. I dziennik to łyka, żaden brodacz nie wyskakuje!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
              Nie wiem, czy da się to jakoś rozwiązać, ale jest pewien zgrzyt

              Można wybrać sobie z listy Ciechana niepasteryzowanego, po czym zaznaczyć poniżej, że piwo jest pasteryzowane. I dziennik to łyka, żaden brodacz nie wyskakuje!
              liczę tu na Twój rozsądek.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                Nie mogę w dalszym ciągu po wbiciu browaru krajowego,wbić piwa.Mam w dalszym ciągu nieaktywne.Być może to ja mam problem z kompem,gdyż był zawirusowany.Nie mogę też wbijać mordek,ani nie są aktywne linki,wielkość liter etc.
                Uff od dziś wszycho gra, to była wina zawirusowanego kompa.Teraz czeka mnie wbijanie piw,i to z 60 literków .Wklepali mi Mozillę i jest naprawdę oki.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Zychu
                  Member
                  • 05-2005
                  • 56

                  ARcie(T)
                  http://www.browar.biz/forum/usercp7.php tutaj jest piw wypitych ogółem jest 31
                  a tu http://www.browar.biz/forum/member.php?u=15037 Wypitych piw: 9
                  pogubiłem się, może czegoś nie kumam?

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zychu
                    ARcie(T)
                    http://www.browar.biz/forum/usercp7.php tutaj jest piw wypitych ogółem jest 31
                    a tu http://www.browar.biz/forum/member.php?u=15037 Wypitych piw: 9
                    pogubiłem się, może czegoś nie kumam?
                    dla niepoznaki to drugie to ilość wklepanych postów na forum
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Zychu
                      Member
                      • 05-2005
                      • 56

                      Wiedziałem, że "może czegoś nie kumam"

                      Comment

                      • MLT
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 1045

                        Właściwie wszystko jest już ok w statystykach. Gdy liczy średnią wydatków, spożycia są rozbieżności rzędu jednej setnej. Żle zaokragla?

                        Comment

                        • MLT
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 1045

                          Jeszcze coś znalazłem. Gdy przeglądam dokonane wpisy to okazuje się, że nie ma haczyka w polu zakupione za granicą. Edytowanie wpisu też nie pomaga.

                          Comment

                          • MLT
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 1045

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
                            Właściwie wszystko jest już ok w statystykach. Gdy liczy średnią wydatków, spożycia są rozbieżności rzędu jednej setnej. Żle zaokragla?
                            Po uzupełnieniu wpisów jest gorzej. W piwach dziennie zaniża o dwie setne, w litrach dziennie też o dwie setne a w wydatkach dziennie aż o osiem setnych. Coś jest nie tak.

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
                              Po uzupełnieniu wpisów jest gorzej. W piwach dziennie zaniża o dwie setne, w litrach dziennie też o dwie setne a w wydatkach dziennie aż o osiem setnych. Coś jest nie tak.
                              To w końcu poważne ilości. Dla forumowicza rocznie to chyba ze sto litrów

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23807

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
                                Jeszcze coś znalazłem. Gdy przeglądam dokonane wpisy to okazuje się, że nie ma haczyka w polu zakupione za granicą. Edytowanie wpisu też nie pomaga.
                                poprawione - system zapisywał wybór tej opcji przy wprowadzaniu danych ale nie wyświetlał przy edycji, teraz już powinno być ok.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎