Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
    To może ja wyjaśnię.
    Najpierw powstała próbna partia Kama Sutry, było to piwo mocniejsze i jasne, tylko beczkowe, którego już nie ma.
    Po małych modyfikacjach powstała Kama Sutra ciemniejsza i można ja dostać w butelach.

    PS
    Kama Sutra pochodzi z browaru GAB
    To może dałoby się jakoś "zamaskować" tą beczkę, jeżeli jest już nieosiągalna? Albo nazwać Kama Sutra - stara ... Dobra, nie czepiam się...

    PS
    Niech będzie GAB
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Mam taki problem: wyzerowały mi się nastepujące pozycje dziennika: data rozpoczęcia, ilość dni prowadzenia, oraz liczba wypitych piw, litry i wydatki z tym związane. Da się coś z tym zrobić?
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23809

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
        Mam taki problem: wyzerowały mi się nastepujące pozycje dziennika: data rozpoczęcia, ilość dni prowadzenia, oraz liczba wypitych piw, litry i wydatki z tym związane. Da się coś z tym zrobić?
        poprawione, zaplątał się gdzieś jakiś pusty wpis.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          A ja mam taki mały problem:
          Gdy przeglądam statystyki DP i rozwijam np. browary krajowe->
          klikam np. Szwejk, który w statystyce ogólnej jest na samym dole (by zobaczyć jakie piwka z browaru Szwejk wypito)->
          otwiera się strona ale na samej górze i muszę zjeżdżać na dół by zajrzeć do Szwejka, który właśnie się rozwinał i pokazał co ukrywa.
          Niby problem przewijania strony nie jest wielkim problemem, aleczy strona nie mogłaby otworzyć się w miejscu, które rozwijam, tak jak zwykłe pospolite drzewo.
          Poszukuję

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Zauważyłem, że w przypadku browarów zagranicznych, kiedy nie wypełniłem rubryki "nazwa browaru" cały wpis po prostu zniknął bez słowa. Jeśli rubryka ta jest obowiązkowa to może powinien pojawić się jakiś komunikat.
            Ponadto, co zrobić w moim przypadku, kiedy miałem wątpliwą przyjemność próbować piwa Morawsky Leżak, na którego kontrze napisano: "Rozlano w Czechach i sprowadzono dla Leader Price" . Toż z tego nie tylko nie wynika w jakim browarze je uwarzono, ale tak naprawdę nawet w jakim kraju .

            Comment

            • Misiu_PM
              Senior
              • 03-2006
              • 201

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
              Zdecydowanie powinna być dostępna opcja wpisywania nazw piw "z palca". nie mogę wpisać Złotego stronga z Nakła.
              Mi takze brakuje opcji inne w nazwie piwa. Np czeskich piw nie ma mam nadzieje, ze to sie zmieni, podobno kiedys to bylo, ale ja jestem nowy powinno wroci. nie wszystko co nowe jest dobre
              Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23809

                nigdy tego nie było i zapewne jeszcze bardzo długo nie będzie zagranicznych browarów łącznie z ich piwami, bo to awykonalne, chyba że powstałby bliźniaczy browarbiz w danych krajach

                nazwę browaru i nazwę piwa z zagranicy można (a nawet trzeba) wprowadzić ręcznie. tyle że trzeba skorzystać z zakładki "piwa zagraniczne" http://www.browar.biz/forum/usercp7.php?rbr=2
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Postanowiłem od dziś ponownie wpisywać piwka wypite, a tu brak opcji wg browarów. A z ciekawości chałem się dowiedzieć na którym jest Zamkowy
                  Jeśli można w skrucie o odpowiedz: jest opcja taka? -gdzie, nie ma-czy będzie lub nie będzie i wszystko jasne.
                  Przepraszam, ale nie chce dziś mi się czytać tyle
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
                    Postanowiłem od dziś ponownie wpisywać piwka wypite, a tu brak opcji wg browarów. A z ciekawości chałem się dowiedzieć na którym jest Zamkowy
                    Jeśli można w skrucie o odpowiedz: jest opcja taka? -gdzie, nie ma-czy będzie lub nie będzie i wszystko jasne.
                    Przepraszam, ale nie chce dziś mi się czytać tyle
                    Istnieje opcja przeglądania statystyk wypitych piw w rozbiciu na browary polskie. U mnie link do tego ma taką postać: http://www.browar.biz/forum/usercp7....t=100&rbr=1#br
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      Istnieje opcja przeglądania statystyk wypitych piw w rozbiciu na browary polskie. U mnie link do tego ma taką postać: http://www.browar.biz/forum/usercp7....t=100&rbr=1#br
                      Dzięki Wielki - Zamkowe na 19-tym
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • Misiu_PM
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 201

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        nigdy tego nie było i zapewne jeszcze bardzo długo nie będzie zagranicznych browarów łącznie z ich piwami, bo to awykonalne, chyba że powstałby bliźniaczy browarbiz w danych krajach

                        nazwę browaru i nazwę piwa z zagranicy można (a nawet trzeba) wprowadzić ręcznie. tyle że trzeba skorzystać z zakładki "piwa zagraniczne" http://www.browar.biz/forum/usercp7.php?rbr=2
                        dzieki
                        ale gdy tak przegladalem to zauwazylem taka zakladke i juz ja wykorzystuje
                        Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Być może temat już ktoś poruszał, ale ja przedstawię po swojemu:

                          Przyp.1 Dziennik Piwny/Statystyki/krajowe/kraje pojawia się 1. Polska + browary domowe oraz liczby
                          Przyp. 2 Dziennik Piwny/Statystyki/domowe/kraje pojawia się 1. Polska + browary domowe oraz liczby

                          W obu przypadkach liczy są różne. Nie wnikam w tej chwili w prawidłowość podawanych liczb, ale w sam proces zliczania i opis 'Polska + browary domowe'. Co dla obu przypadków ma on oznaczać?
                          Czy dla krajowych jest to suma krajowych i domowych czy tylko krajowe?
                          Czy dla domowych jest to suma tylko domowych?

                          Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23809

                            w pierwszym przypadku podsumwanie zawiera Piwa krajowe razem z domowymi w drugim przypadku tylko piwa domowe. Tak czy owak jest to niejasno sformułowane.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Dzięki za odpowiedź.
                              Drugie zdanie zawiera bardzo celne spostrzeżenie
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23809

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                                Drugie zdanie zawiera bardzo celne spostrzeżenie
                                uważaj bo Ci struna pęknie
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎