Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23808

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Po wklepaniu piw noworocznych coś się ruszyło, ale nie wszystko.
    poprawione
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Na to wygląda.

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        Mnie zawsze interesowała rubryka gatunki piw krajowych. Nie uważam się za znawcę gatunków i dla tego pod koniec roku zastanawiałem się które z wypitych piw to był pils jasny lekki a który pils był stołowy. Podobnie też było w innych kategoriach. Na początku roku łatwiej jest śledzić zmiany w tej rubryce i przyporządkować je do wypitych piw. I w ten właśnie sposób doszedłem do wniosku że Kamasutra z Gaba uznana została za pils jasny mocny. Czy tak jest w istocie?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23808

          wygląda na to że wklepywałeś przez cały czas wersję "testową" KamaSutry, która była pierwotnie dostępna i była mocnym pilsem. Gdybyś przyjrzał się dokładniej liście pewnie wybrałbyś "słabszą" woltażowo wersję - wtedy byłaby widoczna jako specjalne
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            wygląda na to że wklepywałeś przez cały czas wersję "testową" KamaSutry, która była pierwotnie dostępna i była mocnym pilsem. Gdybyś przyjrzał się dokładniej liście pewnie wybrałbyś "słabszą" woltażowo wersję - wtedy byłaby widoczna jako specjalne
            Istotnie nie przyjrzałem się liście
            Natomiast po przyjrzeniu nie widzę wersji "słabszej" woltażowo: jedna wersja ma podaną zawartość ekstraktu, a druga zawartość alkoholu co wyklucza wszelkie porównania. Wpisanie wersji z alk: 5,0% zgodnie z etykietą na butelce powoduje przyrost w pozycji:"pils-jasne mocne"
            Co ciekawsze wpisanie tej drugiej również .

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23808

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
              Istotnie nie przyjrzałem się liście
              Natomiast po przyjrzeniu nie widzę wersji "słabszej" woltażowo: jedna wersja ma podaną zawartość ekstraktu, a druga zawartość alkoholu co wyklucza wszelkie porównania. Wpisanie wersji z alk: 5,0% zgodnie z etykietą na butelce powoduje przyrost w pozycji:"pils-jasne mocne"
              Co ciekawsze wpisanie tej drugiej również .
              no i psim swędem znowu udało się wytropić błąd w DP - niezależnie od tego którą KamaSutrę się wybrało niestety za każdym razem system wrzucał tą samą do bazy - tą jej pierwotną wersję. przepraszam za pochopne wnioski, zasugerowałem się tym że w opisach piw są dwa różne gatunki wykazane (zgodnie z rzeczywistością) no i nie sprawdziłem dokładniej.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23808

                cholera nie wiem teraz tylko czy ktoś wklepywał do DP świadomie tą pierwotną wersję... razem ponad 120 wpisów jest
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  no i psim swędem znowu udało się wytropić błąd w DP
                  Dzięki za uznanie dla mojej dociekliwości i determinacji .

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Art, może napisz do użytkowników, którzy tę wersję wpisali?

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23808

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                      Art, może napisz do użytkowników, którzy tę wersję wpisali?
                      nie pozostaje mi nic innego
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ziomal-111
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 288

                        Czy jest mozliwosc połaczyc w statystykach wszystkie lata razem ? Wchodzac na statystyka cd. są podane lata poprzednie i obecny. Za nimi jest napisane"razem" lecz nie idzie tego kliknac. Chciałbym zobaczyc moje statystyki od poczatku a nie osobno według lat.
                        Browar gawron to witaminy!!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23808

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111
                          Czy jest mozliwosc połaczyc w statystykach wszystkie lata razem ? Wchodzac na statystyka cd. są podane lata poprzednie i obecny. Za nimi jest napisane"razem" lecz nie idzie tego kliknac. Chciałbym zobaczyc moje statystyki od poczatku a nie osobno według lat.
                          na razie nie ma takiej możliwości, bo obecnie dziennik <2006 i dziennik >=2006 jest oparty na niezależnych tabelach z danymi. za jakiś czas obie rzeczy zostaną połączone ale jeszcze nie wiem kiedy.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ziomal-111
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 288

                            Dzieki za info.
                            Browar gawron to witaminy!!

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              Przed chwilą wpisałem 9 piwek i nic nie przybyło.
                              Do Bierhale dodał bym dunkiel-jak tak się pisze-bo nie było.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23808

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
                                Przed chwilą wpisałem 9 piwek i nic nie przybyło.
                                Do Bierhale dodał bym dunkiel-jak tak się pisze-bo nie było.
                                choć zapewne Ty wiesz o co Ci chodzi to dla mnie ww. zgłoszenie - i jedno i drugie nie jest do końca jasne... proszę o dokładne wskazówki
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎