Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2005 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    O kurka, to wszystko w trzy dni Jestem pod wrażeniem, w sumie rozrzut terytorialny niezły
    E tam tylko 1500 km. Jeszcze dziś boli mnie tylnia część ciała Ale postanowiliśmy, że w przyszłym roku w plebiscycie nie wezmą udziału browary, które są najdalej od Opola np. Amber
    Last edited by Maggyk; 25-05-2006, 07:18.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Simon
      † 1964-2008 Piwosz w Raju
      • 02-2001
      • 993

      strasznie śmieszne
      Simon

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Przeglądnąłem sobie (ciut późno) wyniki wcześniejszych plebiscytów i powiem szczerze jest poprawa. Wyrośli nam wielcy faworyci, których co rok ktoś marzy pobić i nic
        Szkoda tylko, że tak mało (na te 2000 uprawnionych) osób głosuje. Wyniki mogłyby być ciekawsze
        Last edited by e-prezes; 10-06-2006, 20:46.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          słychać o nas w necie! tu i tu.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Wczoraj będąc w pijalni piwa z Lwówkiem, otrzymałem folder reklamowy tego browaru, w którym Browar Śląski pośród wielu wyróżnień wymienia I miejsce Książęcego i III Mocnego Dobrego w plebiscycie browarbizowym za 2005 rok.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              na grudzień przewiduję analizę listy piw i wytypowanie kandydatów do udziału w Plebiscycie npr 2006. szykujcie się do roboty
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                już mnię to cieszy! rok był obfity w nowości i ciekawe piwa, więc niewiele czasu zostało do nadrobienia zaległości.
                Last edited by e-prezes; 29-10-2006, 19:48.

                Comment

                • ARTHUR
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2338

                  Powiem krotko,fakt wyszlo nowych piw tzn.etykiet i kapsli i innych gadzetow zwiazanych z piwem,ale nie w szczecinie!!!
                  W innych miastach byly,ale nie tutaj.Ale Ciesze sie z tego co moglem zdobyc umnie w miescie.Jesdtem zadowolony,chodz malo,ale zawsze cos!

                  Pozdrawiam wszystkich

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
                    Powiem krotko,fakt wyszlo nowych piw tzn.etykiet i kapsli i innych gadzetow zwiazanych z piwem,ale nie w szczecinie!!!
                    W innych miastach byly,ale nie tutaj.Ale Ciesze sie z tego co moglem zdobyc umnie w miescie.Jesdtem zadowolony,chodz malo,ale zawsze cos!

                    Pozdrawiam wszystkich
                    No skoro jesteśmy pod panowaniem CP, do SZCZECINA wszędzie daleko,to niestety nie dziwota,że z PIWEM u nas ciężko.
                    Z innej beki,wstępnie analizowałem swój wybór i mam kilka dylematów. Bezapelacyjnie wylatuje Lwówek,bo smakuje już niestety prawie jak jakieś Żywiec,czy Okocim,czy inna Warka czy Tychacz Zastanawiam się nad pewną marką Relakspola,która mi posmakowała.Janów ma na 100% pierwsze miejsce w jednej z kategorii,Zwierzyniec też mi chodzi po głowie,ale cholercia czy Zwierz to Zwierz czy Perła
                    Zastanawiam się też nad Noteckim z beczki,które piłem w przeciągu ostatniego miecha dwa razy i było jakieś "perfumowane",a wcześniej było smaczniutkie.
                    Stary Kraków też na bank będzie na pudle.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎