Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2005 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    uznałem jednak że skoro piwo jest nawet w ograniczonej formie dostępne jako produkt polski to powinno być dołączone do listy
    Idąc tym tropem, dodaj koźlaka z browaru Kiper
    Ciągle utrzymuję, że ta forma jest zbyt ograniczona. Skoro dostęp do piwa mają tylko pracownicy Carlsberga oraz te osoby, które postanowią oni obdarować, to trudno tu mówić o dostępności. Jasne że zajęcie punktowanego miejsca przez tego portera byłoby jakimś przekazem w stronę decydentów z Bokserskiej, ale to jak dla mnie nie przeważa szali.

    Comment

    • Tomasz_FK
      Senior
      • 10-2003
      • 221

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      sprawa Portera okocimskiego jest kontrowersyjna, uznałem jednak że skoro piwo jest nawet w ograniczonej formie dostępne jako produkt polski to powinno być dołączone do listy. tymbardziej jeśli miałby wygrać w tej kategorii, może wpłynęłoby na decydentów z Carlsberga w wiadomej sprawie
      Oby wpłynęło, bo sam chętnie bym spróbował.

      Jeśli jednak jest trudno dostępne, to i choćby było niebiańsko dobre, to mało kto będzie na nie głosował.
      Taki to już samoregulujący się mechanizm: z konieczności głosuję na bardziej dostępne piwa, które znam, bo innych (domyślam się, że często lepszych) nie próbowałem. Dostępność jest równie ważna co dobroć piwa. Taki lajf.
      Tomasz
      "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
        I jak to będzie świadczyło o wartości tego Konkursu , skoro mała grupka szczęśliwców którzy spróbowali tego piwa spowoduje jego ewentualnie wysoka pozycje w rankingu ?
        Że znakomite piwo jest znakomitym bez względu na to ile osób je pije

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          Idąc tym tropem, dodaj koźlaka z browaru Kiper
          Ciągle utrzymuję, że ta forma jest zbyt ograniczona. Skoro dostęp do piwa mają tylko pracownicy Carlsberga oraz te osoby, które postanowią oni obdarować, to trudno tu mówić o dostępności. Jasne że zajęcie punktowanego miejsca przez tego portera byłoby jakimś przekazem w stronę decydentów z Bokserskiej, ale to jak dla mnie nie przeważa szali.
          z tego co wiem ów porter był dostęny za Wielką Wodą.

          a piwo pod tytułem "Bock" z Kipera widnieje pod jasnymi mocnymi.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            z tego co wiem ów porter był dostęny za Wielką Wodą.
            Nie widzę związku z praktycznie zerową dostępnością w Polsce, skąd pochodzi niemal 100% głosujących.

            a piwo pod tytułem "Bock" z Kipera widnieje pod jasnymi mocnymi.
            A to przepraszam.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_FK

              Jeśli jednak jest trudno dostępne, to i choćby było niebiańsko dobre, to mało kto będzie na nie głosował.
              Ono nie jest TRUDNO dostępne. Ono jest NIEDOSTĘPNE. Ponieważ Art chce mnie wysłać na łączkę zamiast powyzszego portera wycofuję się z akci-petycji i zostaję przy wywaleniu NIEISTNIEJĄCEGO W SPRZEDAŻY W POLSCE piwa.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #37
                Porter Okocimski jest dostępny tyle, że bardzo trudno dostępny. Na dodatek jest produktem krajowego browaru. Więc dyskusja na ten temat wydaje mi się zbędna. Ja umieściłem go na pierwszym miejsu i uważam, że powinien w plebiscycie pozostac. Może jak się znajdzie w czołówce, a może i wogóle na pierwszym miejscu i jeszcze dostanie dyplom Browaru.biz, to w Okocimiu sie zastanowią nad tym czy nie puścić go na krajowy rynek (oj przydałoby się - ale to taka fantazia trochę w kategorii science-fiction - wiem )
                Last edited by adam16; 01-03-2006, 22:30.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                  Nie widzę związku z ...
                  trudno, jakoś to przeboleję
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    #39
                    Że znakomite piwo jest znakomitym bez względu na to ile osób je pije
                    Idąc tym tropem , wnioskuje o dodanie do listy wszystkich piw z browarów domowych , bo tez pija je niewiele osób , a mogą byc znakomite

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                      Porter Okocimski jest dostępny tyle, że bardzo trudno dostępny. )
                      Tak? gdzie można kupić? Przyjadę
                      Last edited by Marusia; 01-03-2006, 22:33.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        ... Ja umieściłem go na pierwszym miejsu i uważam, że powinien w plebiscycie pozostac. Może jak się znajdzie w czołówce, a może i wogóle na pierwszym miejscu i jeszcze dostanie dyplom Browaru.biz, to w Okocimiu sie zastanowią nad tym czy nie puścić go na krajowy rynek (oj przydałoby się - ale to taka fantazia trochę w kategorii science-fiction - wiem )
                        Też umieściłem go na pierwszym miejscu, ale reszta to marzenia. Może się spełnią?
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #42
                          Cóż, dla mnie obecność portera okocimskiego na liście nosi znamiona absurdu. Szkoda. To żeby pozostać w klimacie, wnioskuję o dodanie do listy pszeniczniaka z Ciechanowa. Analogiczna sytuacja - kilka osób miało okazję degustować podczas giełdy w Ciechanowie, a piwo nie trafiło do sprzedaży...

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                            Porter Okocimski jest dostępny tyle, że bardzo trudno dostępny.
                            Może jestem dziwny, ale dla mnie "dostępny" oznacza "możliwy do zakupienia na terenie Polski". I to do zakupienia w taki dziwny i nietypowy sposób - w sklepie...

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                              Cóż, dla mnie obecność portera okocimskiego na liście nosi znamiona absurdu. Szkoda. To żeby pozostać w klimacie, wnioskuję o dodanie do listy pszeniczniaka z Ciechanowa. Analogiczna sytuacja - kilka osób miało okazję degustować podczas giełdy w Ciechanowie, a piwo nie trafiło do sprzedaży...
                              sprawa Ciechana pszenicznego nie jest analogiczna.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Tak? gdzie można kupić? Przyjadę
                                Tu masz kilka miejsc. Wystarczy kliknąć.

                                A tak poza tym to popatrzcie tutaj w lewym górnym rogu - nagrody już zbiera.
                                Attached Files

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎