Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2005 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
    To żeby pozostać w klimacie, wnioskuję o dodanie do listy pszeniczniaka z Ciechanowa. Analogiczna sytuacja - kilka osób miało okazję degustować podczas giełdy w Ciechanowie, a piwo nie trafiło do sprzedaży...
    Ja jestem za dodaniem. Mimo iż nie piłem. Ja nie jestem psem ogrodnika...

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      sprawa Ciechana pszenicznego nie jest analogiczna.
      Jest analogiczna o tyle, że niewielkie grono osób mogło go zdegustować, a wszyscy pozostali nie mieli szans kupic go w sklepie. Czyż nie?

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        Tu masz kilka miejsc. Wystarczy kliknąć.
        Pozwolisz, że potraktuję to jako żart.

        Jak dla mnie po prostu jest bez sensu umieszczanie tego portera na liście, jest to zwykłe rozmydlanie konkursu - ci nieliczni, którzy mieli okazję pić to piwo, mogli dodać głosy innym porterom, a tak w sumie tylko traca głos (proszę o nie porównywanie z wyborami prezydenckimi)

        P.S. Nie jestem psem ogrodnika - leżakuje u mnie w piwnicy porter Okocimski pochodzący z wymianki z Cielakiem na porter Królewski
        Last edited by Marusia; 01-03-2006, 22:48.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          Jest analogiczna o tyle, że niewielkie grono osób mogło go zdegustować, a wszyscy pozostali nie mieli szans kupic go w sklepie. Czyż nie?
          Nie!. Ponieważ nie został, o ile mi wiadomo, wprowadzony do sprzedaży, w przeciwieństwie do portera z Okocimia. Inną sprawą jest już to gdzie jest to piwo dostępne. A na dodatek ciechanowski pszeniczniak nie jest produkowany (znów, o ile mi wiadomo), a okocimski porter tak.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
            Jest analogiczna o tyle, że niewielkie grono osób mogło go zdegustować, a wszyscy pozostali nie mieli szans kupic go w sklepie. Czyż nie?
            nie. wsiadasz w samolot i gdzieś tam daleko kupisz sobie okocimskiego portera. ciechana pszenicznego nie kupisz NIGDZIE w żadnej oficjalnej dystrybucji.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              Tak? gdzie można kupić? Przyjadę
              Poprzez wymianę z tymi którzy mają dostęp. Zresztą ja staram się nie dawać wytchnienia Okocimowi i bombarduję ich w tej sprawie. Może jak bedzie takich więcej to w końcu się złamią? W końcu jest nas trochę na browarze więc większa ilosć poczty z końcówką biz może zrobi wrażenie?
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                Poprzez wymianę z tymi którzy mają dostęp.
                Litości, to nie jest normalny sposób pozyskiwania piw... Porter okocimski NIE znajduje się w sprzedaży na terenie Polski i to powinno być wystarczającym powodem do skreślenia go z listy.

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #53
                  A nie bierzecie pod uwage , że w ten sposób robicie krzywdę tym browarom które starają się zaspokajać gusta piwoszy w naszym kraju ? Porter z browaru X ma przegrać z kims kto nie pamięta o naszym rynku ? Tyle krzyczycie wszędzie o popieraniu polskich małych browarów , o małej ofercie piw w sklepach , a teraz zachwycacie sie czymś co jest dostepne tylko za "wielką wodą"? Krytykujecie koncerny , a teraz chwalicie ich za to że sprzedaja piwo za ocean ? Mówicie że może nawet dostać dyplom . Pytam za co ? Za to że uważa że nikt w kraju nie zasługuje na takie piwo ?

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    ... leżakuje u mnie w piwnicy porter Okocimski pochodzący z wymianki z Cielakiem na porter Królewski
                    Wynika z tego że Pepek go nie wypił! Uff....
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                      A nie bierzecie pod uwage , że w ten sposób robicie krzywdę tym browarom które starają się zaspokajać gusta piwoszy w naszym kraju ? Porter z browaru X ma przegrać z kims kto nie pamięta o naszym rynku ? Tyle krzyczycie wszędzie o popieraniu polskich małych browarów , o małej ofercie piw w sklepach , a teraz zachwycacie sie czymś co jest dostepne tylko za "wielką wodą"? Krytykujecie koncerny , a teraz chwalicie ich za to że sprzedaja piwo za ocean ? Mówicie że może nawet dostać dyplom . Pytam za co ? Za to że uważa że nikt w kraju nie zasługuje na takie piwo ?
                      konkurs jest zupełnie a-ideologiczny kontrując wypowiedzi Remfire. lista piw została maksymalnie możliwie obiektywnie opracowana na podstawie danych z całego roku. jeśli konkurs byłby przeprowadzony na ww modłę czyli że wspieramy tylko tych co z całym zaangażowaniem dbają o polskiego konsumenta zamieszkałego w Polsce, to lista składałaby się z tylu browarów, że pewnie dałoby się policzyć je na palcach jednej ręki.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #56
                        Art, ja to Cię w ogóle podziwiam, bo ja bym dawno tupnęła nogą i powiedziała, że tak postanowiłam i już Kompletnie się nie zgadzam z tym porterem na liście, ale skoro nie zamierzasz zmieniać zdania, to może pora zakończyć tę dyskusję.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                          A nie bierzecie pod uwage , że w ten sposób robicie krzywdę tym browarom które starają się zaspokajać gusta piwoszy w naszym kraju ? Porter z browaru X ma przegrać z kims kto nie pamięta o naszym rynku ? Tyle krzyczycie wszędzie o popieraniu polskich małych browarów , o małej ofercie piw w sklepach , a teraz zachwycacie sie czymś co jest dostepne tylko za "wielką wodą"? Krytykujecie koncerny , a teraz chwalicie ich za to że sprzedaja piwo za ocean ? Mówicie że może nawet dostać dyplom . Pytam za co ? Za to że uważa że nikt w kraju nie zasługuje na takie piwo ?
                          Za to że to - przynajmniej moim zdaniem - najlepszy porter polskiej produkcji.
                          A poza tym - skoro tak niedostępny jest, to nie rozumiem obaw, że pokona inne bardziej dostępne. No bo niby jak?
                          Chwalę koncern nie za sprzedaż piwa za ocean, a za fakt wyprodukowania prawdziwie genialnego piwa. Widać - jak koncern chce to potrafi.
                          Last edited by adam16; 01-03-2006, 23:17.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #58
                            Tutaj jest dyskusja o Porterze http://browar.biz/forum/showthread.php?t=58720

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                              Poprzez wymianę z tymi którzy mają dostęp. Zresztą ja staram się nie dawać wytchnienia Okocimowi i bombarduję ich w tej sprawie. Może jak bedzie takich więcej to w końcu się złamią? W końcu jest nas trochę na browarze więc większa ilosć poczty z końcówką biz może zrobi wrażenie?
                              takiej formy dostępności akurat nie uważam za oficjalną i gdyby wymiana była jedynym możliwym sposobem na zdobycie portera okocimskiego - nie znalazłby się na liście. piwo to jednak wg mojej wiedzy było dostępne w ubiegłym roku w oficjalnej dystrybucji, (choć szkoda że nie w Polsce) i dlatego pozostanie na liście.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                                takiej formy dostępności akurat nie uważam za oficjalną i gdyby wymiana była jedynym możliwym sposobem na zdobycie portera okocimskiego - nie znalazłby się na liście. piwo to jednak wg mojej wiedzy było dostępne w ubiegłym roku w oficjalnej dystrybucji, (choć szkoda że nie w Polsce) i dlatego pozostanie na liście.
                                Ja to wiem. Ale akurat na forum, taki sposób dostępnosci funkcjonuje. Dlatego go wskazałem
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎