Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2005 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Ja to szczęście miałem, że wymieniłem z Cielakiem schodzącego z rynku Portera Rybnickiego, na Okocimskiego właśnie.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Ja też nie sądzę,aby tyle osób piło tego portera Bezsensowny jest też podział portera z Witnicy na dwa,kiedy to jest to samo piwo.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Ja też nie sądzę,aby tyle osób piło tego portera Bezsensowny jest też podział portera z Witnicy na dwa,kiedy to jest to samo piwo.
        Sądzę, że tyle osób mogło pić, sam miałem kilka flaszek, które wypiłem z kilkoma osobami.
        Co do Portera z Witnicy to Pogoniarz ma rację, w ten sposób Boss stracił przewodnictwo w tym gatunku.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19177

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          Na Giełdzie Krakowskiej go nie było. Jedna butelka mi się przewinęła, którą zdaje się Cielak wymienił za jakiegoś innego "historycznego" portera. Zasadniczo próbowany był w 2005 roku, kiedy pojawiło się kilkanaście butelek, które degustowane były po 2-3 osoby na 0,5 l.
          tylko przeze mnie dystrybuowany był w dwóch rzutach i w obu obdzieliłem nimi kilka osób (w zeszłym roku), czy dzielili się tak jak ślązacy i ile każdy z nich wypił nieistotne. cielak również taką akcję przeprowadził, więc wydaje mi się, że 24 osoby jest możliwe.

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            Patrząc na tą ilość głosów odnosi się wrażenie że Okocimski Porter wcale nie odbiega popularnościa od pozostałych porterów z listy. Jakie więc wyglądają argumenty w naszej petycji , gdy na wyniki Plebiscytu spojrzą ludzie z CP ?
            Poza tym 24 to nie 114
            Wnioski każdy sam sobie wyciągnie , więc nie ma co się rozpisywać bo ART znowu się zdenerwuje na nas
            Natomiast Pogoniarz ma rację z BOSS-em. Wychodzi że to BOSS wygrał kategorię porterów.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
              Wychodzi że to BOSS wygrał kategorię porterów.
              Nic takiego nie wychodzi. Kategorię porterów wygrał de facto porter cieszyński, tyle że sporo osób głosowało na żywieckiego, tak naprawdę głosując na cieszyńskiego.
              I jest to sytuacja patologiczna, podobnie jak z BOSSem. Na szczęście w przysżłym roku problem z żywieckim powinien odpaść, ale postuluję żeby w następnym plebiscycie Black BOSSa i Portera BOSSa traktować jako jedno piwo.
              I jeszcze co do okocimskiego - jak dla mnie ilość głosujących na tego portera jest wiarygodna. Faktycznie tyle osób mogło spróbować go w zesżłym roku. CO nie zmienia mojej opinii, że jego obecność w plebiscycie była błędem

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                Wnioski każdy sam sobie wyciągnie , więc nie ma co się rozpisywać bo ART znowu się zdenerwuje na nas
                Natomiast Pogoniarz ma rację z BOSS-em. Wychodzi że to BOSS wygrał kategorię porterów.
                ART zna wszystkie odpowiedzi, bo wie, ile osób głosowało .
                A co do BOSS-a - guzik prawda. Podlicz głosy oddane na Żywieckie Portery.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Jak już jesteśmy przy porterach, to w wynikach jest błąd w edycji - Krajan Porter i Ciechanów Porter są razem na 5 miejscu (oba mają po 134 głosy) a nie tak jak stoi w wynikach - Krajan na piątym a Ciechanów na szóstym. To tylko tak dla porządku
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Zgadzam się z Wami. Prawdopodobnie niewiele osób piło Żywieckiego Portera w zeszłym roku. Cieszyn warzył go już w 2004. Co do BOSSa to też uważam, że to to samo piwo. Powino chyba być zapisane jak Jurand Koźlak/Bock.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Ta sama sprawa w dwóch kategoriach:
                      -piwa specjalne - miejsca 5-7 : BrowArmia, Stout (45) Brovaria, Pszeniczne (45) Spiż, Pszeniczne (45)
                      (powinno być dla wszystkich piąte miejsce)
                      -Piwa aromatyzowane - miejsca 3-4 :Okocim, Karmi Poema di Caffe (45) Lech, Dog in the fog (45) (oba powinny być na trzecim)
                      - miejsca 8-9 : Belgia, Gingers Beer Cinnamon (25) Lech, Redd´s Red (25) (oba powinny być na miejscu ósmym)
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART (w temacie z wynikami)
                        Vivat browary warzące wspaniałe piwa!
                        FCJŁ: Vivant!

                        A żeby było coś "merytorycznego" - klasyfikacja "medalowa" browarów w Plebiscycie 2005:

                        Kod:
                                               Ile  Z  S  B
                        ------------------------------------
                         1. Amber              (2)  2  -  -
                         2. Ciechanów          (3)  1  1  1
                         3. Lwówek Śląski      (2)  1  -  1
                          . Łódzkie            (2)  1  -  1
                         5. Belgia             (1)  1  -  -
                          . Okocim             (1)  1  -  -
                         7. Jurand             (2)  -  1  1
                         8. Czarnków           (1)  -  1  -
                          . Perła-Zwierzyniec  (1)  -  1  -
                          . Zamkowy            (1)  -  1  -
                          . Bierhalle Warszawa (1)  -  1  -
                          . Stary Kraków       (1)  -  1  -
                        13. Regina             (1)  -  -  1
                          . Żywiec             (1)  -  -  1
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Bardzo się cieszę, że mój lokalny browar został ponownie doceniony przez forumowiczów z całego kraju! W najbliższym czasie na biesiadzie Pomorskiej Ławy Piwnej będzie trzeba uczcić te wyróżnienie niefiltrownym Żywym
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • garfunkel
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 1068

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                            Pewnie w tym niemała zasługa LajboCKów, którzy dzielnie tajnymi kanałami dystrubuowali zabutelkowane piwo
                            Kanały prowadziły też do Częstochowy...

                            Comment

                            • remfire
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1334

                              Ale się narobiło z tymi porterami !!!
                              Trzeba się dobrze naszukać aby jakiegokolwiek odszukać miedzy innymi piwami w sklepie, a tu tyle zamieszania. W celu zaprowadzenia ładu, proponuję w przyszłym roku całkowicie usunąc tę kategorię

                              Comment

                              • remfire
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 1334

                                A z ciekawości zapytam czy istnieje możliwośc pobrania pliku z całkowitymi wynikami głosowania ( pdf, doc ,exe itp) ? Odezwała się we mnie chyba dusza statystyka i chciałbym sie dowiedzieć też czegos o piwach z niższych pozycji .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎