Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy po uaktualnieniu 2007.04.24

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem, czy problem jest związany z uaktualnieniem, ale jak się okazało nie jestem uprawniony do wzięcia udziału w ankiecie ze strony głównej .
    A jak próbowałeś brać udział to byłeś zalogowany?
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem, czy problem jest związany z uaktualnieniem, ale jak się okazało nie jestem uprawniony do wzięcia udziału w ankiecie ze strony głównej .
      coś takiego na pewno obecnie wystąpi gdy jako zalogowany próbujesz wziąć udział w ankiecie bez wybrania opcji na którą chcesz zagłosować.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        coś takiego na pewno obecnie wystąpi gdy jako zalogowany próbujesz wziąć udział w ankiecie bez wybrania opcji na którą chcesz zagłosować.
        I wszystko jasne! Po prostu zapomniałem wybrać opcję. W moim wieku takie rzeczy się zdarzają .

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #49
          A ja od aktualizacji softu mam taki problem, że przeglądarka często nie przechodzi mi do nowego lub ostatniego postu, a jedynie na początek strony, n a której ten post się mieści. Tak jest zarówno przy wyszukiwaniu nowych postów, jak i przy zwykłym przeglądaniu forum. Jednocześnie kontrolki "stare"/"nowe" przy każdym poście działają prawidłowo.
          Przez tych kilka dni nie zauważyłem żadnej reguły kiedy tak się dzieje, a kiedy nie.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Stasiek
            Senior
            • 02-2007
            • 608

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            [...]
            pojawią się jakieś komunikaty po angielsku - proszę o informację.
            Nie wiem czy tak było wcześniej - ale jest po angielsku więc zgłaszam.
            W PW po wyświetleniu wiadomości i wciścięciu batona "usunięcie wiadomości" (bez zaznaczonego ptaszka przy "Usunięcie wiadomości") pojawia się komunikat:
            "No private messages selected."

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie wiem czy tak było wcześniej - ale jest po angielsku więc zgłaszam.
              W PW po wyświetleniu wiadomości i wciścięciu batona "usunięcie wiadomości" (bez zaznaczonego ptaszka przy "Usunięcie wiadomości") pojawia się komunikat:
              "No private messages selected."
              Czy jest to dla ciebie niezrozumiałe? Przecież jest wyraźnie napisane, że trzeba odznaczyć "ptaszka" i zatwierdzić, a jeżeli nie wykonasz tego, to nawet gdyby komunikat był po japońsku to nie masz powodu do narzekań, bo się nie stosujesz do instrukcji
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy jest to dla ciebie niezrozumiałe? Przecież jest wyraźnie napisane, że trzeba odznaczyć "ptaszka" i zatwierdzić, a jeżeli nie wykonasz tego, to nawet gdyby komunikat był po japońsku to nie masz powodu do narzekań, bo się nie stosujesz do instrukcji
                Ale dla ARTa to może być ważna informacja, że został przegapiony tekst, który mógłby się przecież wyświetlać po polsku. Zresztą ART sam się o to prosił (patrz post nr 1 tego watku). Także nie podejrzewałbym Staśka69 o to, że nie kuma bazy, tylko, że chciał pomóc.
                Howgh!
                Last edited by kopyr; 13-05-2007, 21:30.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Stasiek
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 608

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy jest to dla ciebie niezrozumiałe? Przecież jest wyraźnie napisane, że trzeba odznaczyć "ptaszka" i zatwierdzić, a jeżeli nie wykonasz tego, to nawet gdyby komunikat był po japońsku to nie masz powodu do narzekań, bo się nie stosujesz do instrukcji
                  A czy ja gdzieś napisałem, że nie rozumiem?
                  ART prosił o zgłaszanie komunikatów które są po angielsku.
                  A że przypadkiem trafiłem na taki, to go zgłosiłem.

                  Comment

                  • Stasiek
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 608

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale dla ARTa to może być ważna informacja, że został przegapiony tekst, który mógłby się przecież wyświetlać po polsku. Zresztą ART sam się o to prosił (patrz post nr 1 tego watku). Także nie podejrzewałbym Staśka69 o to, że nie kuma bazy, tylko, że chciał pomóc.
                    Howgh!
                    Dzięki Kopyr.
                    Dokładnie tak właśnie było.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie wiem czy tak było wcześniej - ale jest po angielsku więc zgłaszam.
                      W PW po wyświetleniu wiadomości i wciścięciu batona "usunięcie wiadomości" (bez zaznaczonego ptaszka przy "Usunięcie wiadomości") pojawia się komunikat:
                      "No private messages selected."
                      dzięki wielkie - takie zgłoszenia mnie oczywiście nadal interesują
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #56
                        Nie wiem, czy to istotne, ale tak na wszelki wypadek: dziś Listonosz Browaru napisał do mnie po angielsku, że moja skrzynka pw jest zapełniona w 90% i że należy zwolnić miejsce, zanim zapełnienie osiągnie 100%. Po otwarciu okazało się, że w skrzynce jest równo 100 wiadomości.

                        Ps. Czy już wiadomo, co zrobić, żeby Browar nie wywalał z Firefoxa co kilkadziesiąt/kilkaset sekund? (Mam przedostatnią aktualizację FF.)
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie wiem, czy to istotne, ale tak na wszelki wypadek: dziś Listonosz Browaru napisał do mnie po angielsku, że moja skrzynka pw jest zapełniona w 90% i że należy zwolnić miejsce, zanim zapełnienie osiągnie 100%. Po otwarciu okazało się, że w skrzynce jest równo 100 wiadomości.

                          Ps. Czy już wiadomo, co zrobić, żeby Browar nie wywalał z Firefoxa co kilkadziesiąt/kilkaset sekund? (Mam przedostatnią aktualizację FF.)
                          co do pierwszej kwestii - treść maila do poprawki, dzięki.

                          co do peesa - nie wiem co mogę poradzić, korzystam na co dzień ze świeżego FireFoxa i nie mam opisanego problemu. Właściwie poza pruciem się "szybkiej odpowiedzi" przy włączonych reklamach googla nie zauważyłem innych niepokojących objawów.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • pezet
                            Improwizator
                            • 03-2006
                            • 481

                            #58
                            Nie wiem czy to błąd ale w niektórych adresach mejlowych cytowanych w poście nie pojawia się symbol @ (at) tylko [małpa].
                            np. jan[małpa]kowalski.pl

                            tutaj przykłady: http://www.browar.biz/forum/showthre...ght=importerzy

                            Jeszcze to:
                            The following errors occurred with your search: - pojawia się w nagłówku/tytule informacji jeśli wyszukiwarka niczego nie znajdzie, reszta jest po polsku.
                            „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                            Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                            Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem czy to błąd ale w niektórych adresach mejlowych cytowanych w poście nie pojawia się symbol @ (at) tylko [małpa].
                              np. jan[małpa]kowalski.pl

                              tutaj przykłady: http://www.browar.biz/forum/showthre...ght=importerzy

                              Jeszcze to:
                              The following errors occurred with your search: - pojawia się w nagłówku/tytule informacji jeśli wyszukiwarka niczego nie znajdzie, reszta jest po polsku.
                              co do małp, to edytuję ręcznie żeby nie zaspamiać nikomu skrzynek, boty wyszukują adresy mailowe po stronach www a potem możesz powiększać sobie przyrodzenie w nieskończność
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                nie wiem co mogę poradzić, korzystam na co dzień ze świeżego FireFoxa i nie mam opisanego problemu. Właściwie poza pruciem się "szybkiej odpowiedzi" przy włączonych reklamach googla nie zauważyłem innych niepokojących objawów.
                                Czyli to jednak coś z moim kompem...
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎