Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2009 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Raczej nie Konstancin a Ciechanów bo różnica między Wybornym a Noteckim wynosiła tylko 90 pkt. A piwa spoza pierwszej dziesiątki mogły mieć maksimum 67 pkt.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
      Ciechan Wyborny nigdy mi jakoś specjalnie nie smakował
      Tez do wczoraj miałem podobne zdanie, Ciechan Wyborny mi średnio leżał ale wczoraj przypadkiem kupiłem butelczynę i raz ciach juz go nie było, był naprawdę smaczny choc nadal zbyt "ostry" jak dla mnie
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak sobie rozmyślałem nad tym zwycięstwem Noteckiego i że nie wiadomo czy to wersja pasteryzowana czy nie pasteryzowana, i doszedłem do wniosku, że pokrzywdzony mógł zostać Konstancin. Nie wiem czy na podium by starczyło, bo nie wiem ile głosów dostały wersje pasteryzowane Mazowieckiego i Zdrojowego, ale w porównaniu do Czarnkowa, gdzie zwykle też głosy się rozbijały, ewidentnie stała się pewna niesprawiedliwość. Mam nadzieję, ze bez wpływu na wyniki, choć do końca nie wiadomo.

        Można się dowiedzieć ile punktów zgromadziły Zdrojowe i Mazowieckie w pasteryzowanych wersjach?
        Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Był czas na zgłaszanie błędów i poprawek.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Był czas na zgłaszanie błędów i poprawek.
          Tak jest. Problem jest szerszy, czy w kontekście tego, że pasteryzacja może być bardzo różna, a nawet taka, że jej niemal brak, to czy traktować takie piwa jako osobną markę, jeśli są dwa o takiej samej nazwie. Trudno mówić o osobnej marce a nawet o wpływie tej pasteryzacji na samo piwo.

          Comment

          • andszcz
            Senior
            • 07-2008
            • 310

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Tez do wczoraj miałem podobne zdanie, Ciechan Wyborny mi średnio leżał ale wczoraj przypadkiem kupiłem butelczynę i raz ciach juz go nie było, był naprawdę smaczny choc nadal zbyt "ostry" jak dla mnie
            Ostatnio kupiłem Ciechana (nie pamiętam daty) z ciekawości jak teraz smakuje i muszę przyznać, że był całkiem niezły.
            "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Mi się wydaje, czy widziałem tu gdzieś wątek nt Ciechana Wybornego?
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • andszcz
                Senior
                • 07-2008
                • 310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Mi się wydaje, czy widziałem tu gdzieś wątek nt Ciechana Wybornego?
                A co przeczytałeś? W dziale: " Plebiscyt na Piwo Roku 2009 - komentarze i uwagi" masz uwagi nt. wysokiego miejsca piwa.
                "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tak jest. Problem jest szerszy, czy w kontekście tego, że pasteryzacja może być bardzo różna, a nawet taka, że jej niemal brak, to czy traktować takie piwa jako osobną markę, jeśli są dwa o takiej samej nazwie. Trudno mówić o osobnej marce a nawet o wpływie tej pasteryzacji na samo piwo.
                  ja jestem jak najbardziej za tym aby nie rozróżniać piw pasteryzowanych od niepasteryzowanych - wiele browarów robi (lub przynajmniej robiło kiedyś) piwa pasteryzowane z wersją niepasteryzowaną tylko w beczce; a wtedy nie uwzględniamy tego na browar.biz
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎