Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2009 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skitof
    Senior
    • 11-2007
    • 2478

    #16
    Oczywistym jest, że jeśli ktoś nie korzysta z artomatu to nie oznacza to braku kompetencji w ocenianiu. Jednakże plebiscyt browar.bizu skierowany jest do jakichś 25 tysięcy użytkowników, a każdy z nich może być potencjalnym geniuszem sensorycznym. I artomat daje im szansę wykazania się. Tym bardziej jest to istotne, jeśli z tego powodu punkty tych osób liczą się podwójnie. Poza tym w plebiscycie punkty sumowane są -jak myślę-automatycznie, przy użyciu programu komputerowego, więc zasada związana z artomatem jest po prostu prosta do przeliczenia.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #17
      No to moje punkty nie będą liczone podwójnie, nie lubie tej maszynki do oceniania. Nie moja strata.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #18
        kopyr ma sporo racji.
        Wy starzy browar.bizowi wyjadacza nie możecie się odwrócić na pięcie i powiedzieć: ARTomat to rządy motłochu". Oddacie pałeczkę bez walki, piwni arystokraci?

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #19
          Wydaje mi się, że z bonusa artomatowego może skorzystać jedynie kilkanaście osób. Z czego pewnie więcej niż połowa nie weźmie udziału w głosowaniu. Więc tak naprawdę zmiany będą odczuwalne w przyszłym roku.

          Comment

          • Cannabee776i99
            Senior
            • 08-2009
            • 658

            #20
            Nie ma Dunkel Weizena w Bierhalle Warszawa.
            Last edited by Cannabee776i99; 04-02-2010, 22:54.

            Comment

            • chitos
              Senior
              • 02-2009
              • 195

              #21
              Brak Reed'sów w kategorii piwa aromatyzowane.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                Jednakże plebiscyt browar.bizu skierowany jest do jakichś 25 tysięcy użytkowników, a każdy z nich może być potencjalnym geniuszem sensorycznym.
                Ja już się raz wykazałem, na więcej nie mam ochoty ani przez artomat ani poprzez zwykłe wpisy.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                kopyr ma sporo racji.
                Wy starzy browar.bizowi wyjadacza nie możecie się odwrócić na pięcie i powiedzieć: ARTomat to rządy motłochu". Oddacie pałeczkę bez walki, piwni arystokraci?
                Mam ciekawsze problemy w życiu Nie śledziłem dyskusji nad aktualnym Plebiscytem, oddałem głosy na piwa, które wg mnie na to zasługują i tyle.
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  #23
                  A ja nie widzę na stronie głównej (przynajmniej u siebie) informacji o aktualnym plebiscycie i przekierowania na formularz do głosowania. Wydaje mi się, że może to drastycznie zmniejszyć ilość głosujących.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chitos Wyświetlenie odpowiedzi
                    Brak Reed'sów w kategorii piwa aromatyzowane.
                    to pewnikiem z powodu ich licencyjności
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                      A ja nie widzę na stronie głównej (przynajmniej u siebie) informacji o aktualnym plebiscycie i przekierowania na formularz do głosowania. Wydaje mi się, że może to drastycznie zmniejszyć ilość głosujących.
                      Będą w niedzielę zawieszane aktualne zachęcacze. Pierwsze dni to zwykle prostowanie błędów.
                      Last edited by ART; 05-02-2010, 17:52.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie ma Dunkel Weizena w Bierhalle Warszawa.
                        poprawione
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • toto
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 949

                          #27
                          Nakielskie Ciemne jest w ciemnych dolnej fermentacji do 13. A ma 14 Blg.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nakielskie Ciemne jest w ciemnych dolnej fermentacji do 13. A ma 14 Blg.
                            poprawione wczoraj
                            Last edited by ART; 07-02-2010, 12:12.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • dysia
                              Junior
                              • 02-2009
                              • 1

                              #29
                              piwko
                              super

                              Comment

                              • andszcz
                                Senior
                                • 07-2008
                                • 310

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie zgodzę się z tą teorią. Ja na ten przykład nie skorzystałem chyba jeszcze ani razu z artomatu.
                                Potwierdzam
                                "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎