Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Milionowy post coraz bliżej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TeDy_beer
    Senior
    • 06-2011
    • 283

    #31
    Oj tak zaledwie 20 postów napisanych? nonono
    AMEN i :stout:
    Browar Domowy Małe Ale
    Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4998

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
      Swoją drogą zawsze zastanawia mnie "pojemność" tego forum, bo każde na którym się pojawiam ma ograniczoną pojemność i czasem trzeba zrobić akcję pod tytułem "czyszczenie"
      To forum tez nie jest gumy, ale dzieki reklamom i "paru" osobom placacym "abonament"(to my na zielono), ART ma srodki na zwiekszanie tej pojemnosci.
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie ilość lecz jakość się liczy Swoją drogą zawsze zastanawia mnie "pojemność" tego forum, bo każde na którym się pojawiam ma ograniczoną pojemność i czasem trzeba zrobić akcję pod tytułem "czyszczenie"
        U nas zamiast "czyszczenia" robi się akcję "rozbudowa serwera" - czyli każdy zarejestrowany dostaje fakturę do zapłacenia żeby było na nowe terabajty. Na pewno jak się rejestrowałeś to zwróciłeś uwagę na dopisane bardzo drobnym druczkiem zdania w regulaminie, które mówią o bezwarunkowym poddaniu się egzekucji w takiej sytuacji

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          #34
          Na szczęście akcja serwerowa z 2008 zabezpieczyła BrowarBizowi na dłuższy czas tak powierzchnię dyskową jak i moc obliczeniową. Dobrowolne składki Zielonych nie są przeznaczane na zwiększanie powierzchni dyskowej ich kont tylko przeznaczane są na ogólne bieżące utrzymanie serwisu w działaniu i nowe zasoby (łącza) potrzebne na obsłużenie coraz większej liczby odwiedzających.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
            ... ale kasowanie nic nie wnoszących bądź starych postów również jest całkowicie słuszne...
            Poza tym, że ktoś to musi zrobić i stracić mnóstwo czasu na oddzielenie ziarna od plew. To już według ciebie nic nie kosztuje? Za samo czytanie takich głupot Art powinien mieć pensję, jak za pracę w warunkach skrajnie niebezpiecznych.

            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              bo płacisz, czy nie - zaśmiecanie przestrzeni jest zawsze złe.
              Niezłe.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                Niezłe.
                No patrz, a ja to do skasowania zgłosiłam

                Właściwie to powinnam zgłosić do przeniesienia do "Przy piwie", żeby samej zrobić porządki, ale może Art się domyśli
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • ucho
                  Senior
                  • 05-2010
                  • 500

                  #38
                  1oooooo pękł.
                  Czy ktoś zauważył?

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #39
                    ART uruchomi odkurzacz i znowu nie pękł

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23798

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8
                      A Ty chyba sadzisz, że jako jedyny znasz zasady funkcjonowania internetowych forów i licz się ze słowami człowieczku, bo o naiwność posądzać możesz kogoś innego. Administrator forum wybiera sposób funkcjonowania forum - albo darmowe, ale o mniejszej "pojemności" - albo większe, bardziej stabilne i na płatnych serwerach.

                      (...)

                      Natomiast jeśli zmienią się zasady i np. forum będzie w 100% płatne nie widzę problemu w opłacaniu określonej kwoty, ale o tym decyduje ART
                      Serwis jako taki - był i pozostanie bezpłatny. Jeśli nie będzie chęci w narodzie do wspierania jego działania, będzie to oznaczać że nie jest potrzebny.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        #41
                        Ale się obaj brandzlujecie i nabijacie posty (albo wręcz śmiecicie) - rozumiem, że to w intencji 2000000 posta
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎