Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Dziwi mnie tez brak w 10-ce debiutow "Swiatecznego" z Kormorana - srednia ocene na pewno ma wyzsza od produktow z Jablonowa.
    NO gdyby się tam znalazło to bym się poszedł powiesić chyba

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      "Pinta - Świąt nie będzie" i najebany św Mikołaj z butelką stouta (oczywiście pił z gwinta). Dobrze wpisywałoby się w dotychczasową estetykę etykiet.
      Estetyka A.D. 2012 będzie zupełnie inna, aż się zdziwisz.

      Estetyka A.D. 2011 przechodzi powoli do historii.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Nie tak łatwo mnie zadziwić, ale cieszę się z Waszej decyzji. Zdaniem mym każda zmiana, to będzie zmiana na lepsze. Mam nadzieje, że wyjdzie Wam na dobre, a przez to pośrednio całemu polskiemu rynkowi piwa.

        Edit: Na Twoim miejscu zmieniłbym podpis w stopce.
        Last edited by Seta; 06-02-2012, 13:42.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • wojtekfeduni
          Senior
          • 09-2010
          • 133

          Najbardziej zdziwiło mnie wysokie miejsce Leżajska pszenicznego to jakieś nieporozumienie żeby był lepszy choć by nawet od Konstancina
          i uważam tez że mimo wszystko że piwa z browaru Sulimar są słabe i nie zasługują na tak wysoką ocenę

          Ciechan miodowy moim zdaniem jest dużo gorszy od Jabłonowa

          Comment

          • Manifesto
            Member
            • 05-2010
            • 70

            Cieszy mnie zwycięstwo Ataku Chmielu, piwo jest fenomenalne i warte swojej ceny (oby jednak nie była wyższa niż teraz ).

            Martwi mnie natomiast słaba pozycja Konstancina, o ile Żytnie znalazło właściwe uznanie to Mazowieckie nie załapało się nawet na 10 miejsce w swojej kategorii (a jest to wg mnie lepsze piwo od większości swoich konkurentów, nawet kilku tych z pierwszej piątki). Czarny Dąb również słabiutko, rozumiem że swego czasu piwosze narzekali na kwaśność tych piw ale od jakiegoś czasu takie Mazowieckie (zwłaszcza w wersji niepasteryzowanej) trzyma formę.
            Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie tak łatwo mnie zadziwić, ale cieszę się z Waszej decyzji. Zdaniem mym każda zmiana, to będzie zmiana na lepsze. Mam nadzieje, że wyjdzie Wam na dobre, a przez to pośrednio całemu polskiemu rynkowi piwa.

              Edit: Na Twoim miejscu zmieniłbym podpis w stopce.
              Piszesz i masz

              Comment

              • ave_piter
                Member
                • 01-2011
                • 45

                Mówiłem! PINTA rules!!!
                amatorpiwa.blogspot.com

                Comment

                • natas
                  Junior
                  • 01-2011
                  • 26

                  Ciesza mnie wysokie miejsca Ciechana Lagerowego oraz Ataku Chmielu, bo to 2 najlepsze piwa jakie pilem w 2011 roku. Drugie miejsce zdobyla Pierwsza Pomoc, jedyne piwo z Pinty, ktorego nie probowalem. Czy ja je jeszcze gdzies dostane skoro jest takie dobre?

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Tak jak można było się spodziewać kategoria Debiutu i Piwa Roku została obsadzona przez Atak Chmielu, pytanie było jak duża to będzie wygrana. No i widać, ze to jest kompletny nokaut! Prawie 3-krotna przewaga nad drugim w kolejności Lagerowym jeśli chodzi o Debiut i prawie 4-krotna w kategorii Piwo Roku! Skala zwycięstwa robi wrażenie! Gratulacje i mamy nadzieję na ciekawe premiery w roku bieżącym.

                    Specjalne gratulacje należą się też Krzysztofowi - Bierhalle Warszawa znalazło się w Top 10 każdej kategorii, w której brało udział. Niezłe osiągnięcie jak na browar restauracyjny.
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Czapayew
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1966

                      Well... Zwycięstwo PINT-owych piw dość zdecydowane, czego zresztą należało się spodziewać. Patrząc na wyniki - powinni jeszcze uwarzyć piwo mocne oraz portera, i będą mieli komplet. Zastanawiam się tylko, czy PINTA się w przyszłym roku nie opatrzy. Zooobaczymy.
                      Jak dla mnie zaskoczeniem jest wysokie miejsce "Leżajska Pszenicznego". GCH 2011 zgodnie z przewidywaniami. Żałuje nieobecności w rankingu piw z Namysłowa.
                      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                      www.zamkoszlaki.com
                      www.piwnekapsle.net

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        Zastanawiam się tylko, czy PINTA się w przyszłym roku nie opatrzy. Zooobaczymy.
                        Wszystko zależy jaka konkurencja się PIncie pojawi, co zaproponują inne browary. Jeśli kolejne premiery będą wyglądały podobnie jak te dotychczasowe (Czarnków i zapowiadane z Browaru Południe) to myslę, ze jeszcze długo Atak i inne pozycje się nie znudzą.
                        Żałuje nieobecności w rankingu piw z Namysłowa.
                        Wydaje mi się, że akurat ten browar niczego sensownego nie warzy w obecnej chwili, więc i nieobecność sensacją nie jest.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wydaje mi się, że akurat ten browar niczego sensownego nie warzy w obecnej chwili, więc i nieobecność sensacją nie jest.
                          Warzy np. Zamkowe. Poziom ten sam co Ciechan i Lwówek.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Ale chyba Ciechan Wyborny, nie Lagerowy?

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale chyba Ciechan Wyborny, nie Lagerowy?
                              Domyśl się
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Stosując takie porównanie faktycznie można stwierdzić, że Namysłów mógłby sie załapać. Ja tam jednak wolę aby w rankingu występowały piwa przynajmniej lepsze od przeciętnych.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎