Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mikko
    Senior
    • 12-2008
    • 583

    Dziwi wysoka pozycja Żywego i Corneliusa pszenicznego w swoich kategoriach biorąc pod uwagę komentarze dotyczące tych piw w odpowiednich wątkach. Miejsce Leżajska pszenicznego i Brackiego też jest dla mnie nie do końca zrozumiałe - pierwsze chyba ze względu na stosunek cena do jakości a drugie? Chyba że tylko do Szczecina trafiły partie o koszmarnym metalicznym posmaku eliminujące to piwo nie tylko z pierwszej dziesiątki ale i trzydziestki. Martwi stosunkowo słaba pozycja mojego faworyta czyli Pintowego a´la Grodziskiego ale 4 miejsce to też ok. No i śp Złoty Smok się nie załapał Cieszy mnie że Noteckie dostało po dupie za swoje nierówne partie. Co w pierwszej dziesiątce robi Johannes???

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
      Stosując takie porównanie faktycznie można stwierdzić, że Namysłów mógłby sie załapać. Ja tam jednak wolę aby w rankingu występowały piwa przynajmniej lepsze od przeciętnych.
      To tylko wtedy gdy wybierać będą 3 osoby.

      Leżajsk pszeniczny wogóle nie dziwi, przecież on jest wszędzie. Do tego całkiem dobry w atrakcyjnej cenie.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Wydaje mi się, że akurat ten browar niczego sensownego nie warzy w obecnej chwili, więc i nieobecność sensacją nie jest.
        Nie zgodziłbym się - akurat Zamkowe Niepasteryzowane postrzegam jako nad wyraz udane piwko i jak dla mnie - na pewno lepsze od przeciętnych.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Senior
          • 08-2005
          • 1114

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
          Chyba że tylko do Szczecina trafiły partie o koszmarnym metalicznym posmaku eliminujące to piwo nie tylko z pierwszej dziesiątki ale i trzydziestki.
          Do Warszawy trafiły dokładnie takie same. Niektórzy mają chyba niezdrowy sentyment do tego koncernowego wyrobu.

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            W przeciągu ostatnich tygodni pite: Zamkowe export, Namysłów niepasteryzowane, Złoty Denar i Kozackie niepasteryzowane. Wszystkie śmierdziały! Poziom po prostu żenujący.

            Comment

            • robert19r20
              Member
              • 10-2010
              • 78

              cóż jestem zaskoczony dominacją Pinty ja piłem tylko ala Grodziskie i Czarną Dziurę były dobre ale czy aż tak? ceny mnie trochę odstraszyły

              dla mnie Namysłów jest bardzo cienki więc mógłby wygrać jedynie w kategorii najładniejszy kapsel (Namysłów Niepasteryzowany)

              z dużych browarów tylko Grupa Żywiec czy coś przeoczyłem?

              Comment

              • grochal122
                Senior
                • 03-2009
                • 102

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtekfeduni Wyświetlenie odpowiedzi

                Ciechan miodowy moim zdaniem jest dużo gorszy od Jabłonowa
                Nie jest gorszy.Po prostu Tobie bardziej smakuje Jablonowo,a komus Ciechan.A Ty jestes w mniejszosci

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Do Warszawy trafiły dokładnie takie same. Niektórzy mają chyba niezdrowy sentyment do tego koncernowego wyrobu.
                  Koncernowy, ale z małego browaru! No, średniego . Toć on prawie jak taki Amber czy inny Ciechanów
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    cóż jestem zaskoczony dominacją Pinty ja piłem tylko ala Grodziskie i Czarną Dziurę były dobre ale czy aż tak? ceny mnie trochę odstraszyły
                    No skoro nie piłeś tych najwyżej ocenianych PINT to nie dziwota. A ceny to kwestia względna: dla mnie 5 zł z hakiem za AIPA to rewelacja, zważywszy, że najtańsze konkurencyjne IPA z Anglii kosztuje 10 zł. 6 zł za Rauchbocka to sporo? W Polo Markecie za tyle można kupić Pilsnera Urquella.

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      No właśnie, jak można być zaskoczonym wygraną danego piwa, skoro się go nie spróbowało?

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        Koncernowy, ale z małego browaru! No, średniego . Toć on prawie jak taki Amber czy inny Ciechanów
                        Cieszyn jest wielkości Ciechana, kilka razy mniejszy od Ambera.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                          Estetyka A.D. 2012 będzie zupełnie inna, aż się zdziwisz.
                          Taka? To rzeczywiście trochę mnie zdziwiliście. Myślałem, że obędzie się bez laseczki. Ale jest nieco lepiej.
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Cieszyn warzy coś około 150 tyś hl. Ciechanów z tego co się orientuje około 70 tyś hl. CZy coś się zmieniło w tym zestawieniu?

                            Comment

                            • SetkaPub
                              PiwBiz
                              • 04-2011
                              • 122

                              Nie było lekko zagłosować bo większość poza może restauracyjnymi browarami miałem okazje pić. No i faktycznie wyniki nie są dla mnie zaskoczeniem bardzo blisko tego co typowałem. Pierwszy raz biorę udział w plebiscycie i wiem że będę brał udział w kolejnych, coś takiego jest potrzebne naszym browarom niech wiedzą ze to co robią nie jest nam piwoszom obojętne.
                              Ponad 300 piw butelkowych, 10 piw lanych, chłodnia na kegi!
                              Zapraszamy! Poznań, św. Marcin 8
                              http://www.setkapub.pl
                              http://www.facebook.com/setkapub

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bierhalle Warszawa znalazło się w Top 10 każdej kategorii, w której brało udział. Niezłe osiągnięcie jak na browar restauracyjny.
                                No właśnie tego, nie byłbym taki pewien. Jeszcze w zeszłym roku piwa Krzysztofa były dwukrotnie na pudle. W tym roku owszem w 10 były, ale do podium brakowało całkiem sporo.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎