Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Masz rację, ale spadek poziomu jest w lagerach. Poza Lagerowym i Pierwszą Pomocą nic wartego uwagi. Jak dla mnie na trzecim miejscu mógłby być Żywiec lub Perła, jakościowo na pewno nie odstają od "Wybornych", jakie piłem w zeszłym roku. Ale ta sekta...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Z czego chyba połowa w kategorii jasne pełne, z czego z kolei 95% nijakie lub nie nadające się do picia. Gdy otworzyłem tę kategorię, przeżyłem chwilowe załamanie motywacji. Coś jak przed szukaniem igły w stogu siana.
      Eeeee tam, wystarczy wyłuskać te, które się wypiło i od razu odpada 99% kandydatów Załamanie to ja miałem w kategorii porterów, bo ART pozwala na wybór tylko trzech piw, a ja chciałem wskazać pięć.
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Masz rację, ale spadek poziomu jest w lagerach. Poza Lagerowym i Pierwszą Pomocą nic wartego uwagi.
        W sumie racja. Z powodu ich mizerii w 2011 roku poważnie ograniczyłem spożycie jasnych polskich lagerów i zamierzam kontynuować ten trend w 2012. Wypiję co najwyżej trzy sztuki, żeby mieć na co głosować w plebiscycie
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Żałuję ogromnie, że Gościszewo Pils nie zostało zauważone w tym plebiscycie. Piwo naprawdę godne uwagi.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Żałuję ogromnie, że Gościszewo Pils nie zostało zauważone w tym plebiscycie. Piwo naprawdę godne uwagi.
            Możliwe, ale np ja go nie widziałem w żadnym sklepie (a byłem w kilku, gdzie mają np Naturalne).
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Cannabee776i99
              Senior
              • 08-2009
              • 658

              Ode mnie dostało drugą lokatę w swojej kategorii.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Żałuję ogromnie, że Gościszewo Pils nie zostało zauważone w tym plebiscycie. Piwo naprawdę godne uwagi.
                A ja jakoś się do niego nie mogę przekonać. Podchodziłem trzy razy (każda warka inna) i za każdym smakował tak samo - coś mi w nim nie pasowało. Tak więc nie głosowałem na niego, natomiast głos oddałem na Rycerza, który na początku poprzedniego roku (styczeń - marzec) smakował wyśmienicie i był podstawowym moim piwem.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Też głosowałem na Rycerza, przyznałem mu II miejsce w swojej kategorii. Ogólnie Gościszewo przez niewielką aktywność medialną, Facebookową itd wyraźnie straciło w tym plebiscycie. A szkoda bo i Rycerz to porządny lager i ich pszenica to bardzo dobry weizen, dla mnie najlepsza interpretacja butelkowa obok Ciechana. A i Naturalne niefiltrowane trzyma ostatnio niezły poziom.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                    Porównując piwa z kategorii Debiut Roku 2010 i 2011, widzę zmiany na plus. Ciechanów w końcu wypuścił lagera z chmielem, pojawiło się trochę pszenic, o Pincie wspominać nie trzeba . Więc ja nie widzę obniżki poziomu.
                    Wyjątki giną w zalewie marnych wyrobów. A sporo piw, które jeszcze rok/dwa lata temu było naprawde przyzwoitych, stoczyło się niemal do poziomu koncernówek. Przykłady: Brackie, Noteckie, Dawne, Mazowieckie, Ciechan Wyborny.
                    Last edited by Rzeszowiak; 08-02-2012, 17:08.

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wyjątki giną w zalewie marnych wyrobów. A sporo piw, które jeszcze rok/dwa lata temu było naprawde przyzwoitych, stoczyło się niemal do poziomu koncernówek. Przykłady: Brackie, Noteckie, Dawne, Mazowieckie, Ciechan Wyborny.
                      Dlaczego, dlaczego
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Bo tak jest taniej i łatwiej. Zapomnieli, że pozostali na rynku dlatego, że robili niszowy "elitarny" produkt. Wygląda na to, że zbudowali marketingiem szeptanym sekciarzy swoje marki i teraz próbują uderzyć w największy segment rynku (95%) - lagerów bezsmakowych.
                        Obawiam się, że nie mają szans w tym segmencie w konfrontacji z koncernami, a od sekciarskich korzeni już się odcięli i powrót będzie bardzo trudny.
                        Last edited by Seta; 09-02-2012, 01:01.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎