Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #31
    BARDZO proszę zgłaszać błędne przyporządkowania, braki w dedykowanym wątku:

    Wyłuskanie z tego wątku zgłoszeń o błędach nie jest możliwe do poczynienia w miarę sprawnie. Dziękuję.

    Czarny Dąb przeniesiony do Specjalnych.

    Ja z kolei nie zauważyłem wśród piw pszenicznych Abbe Weizen z browaru w Połczynie.
    przywrócony.

    Kormoran Ciemny pozostaje w 2011 w aromatyzowanych. No trudno, jakaś kara musi być W kolejnym plebiscycie będzie w kat. ciemne.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
      Docent, jeśli każdy zacznie tu wypisywać co jego zdaniem jest faworytem w różnych kategoriach, to zrobi się wielostronicowy burdel. A jak znam życie, to jeszcze wynikną z tego kłótnie, bo przecież "moja racja jest najmojsza". Wydaje mi się, że naturalną rzeczą jest komentowanie wyborów po głosowaniu, a nie w trakcie. Zauważ, że już pojawił się jeden głos, aby nie wybierać piw miodowych, bo... no właśnie, bo co?
      Popieram zdanie Chemmo. Ja np.: docencie wcale na Twojego faworyta na 1 miejscu nie będę głosował więc nic nie jeste oczywiste.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #33
        Skończyłem. Nie głosowałem w kategoriach ciemne górnej fermentacji i aromatyzowane. Nie udało mi się w zeszłym roku wypić nic ciekawego w tych "stylach". Ciekawym, co wyjdzie. Art, rób przecieki...
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #34
          Czarny Dąb przeniesiony do Specjalnych.
          No teraz wszytsko gra!

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
            Wg twojej opinii, która nie musi być słuszna.
            Nie musi. Twoja też nie musi być słuszna

            Brandzlować się nad zajefajnością Ataku Chmielu mogliście przez wiele miesięcy, ale dziwnym trafem skupiacie się na tym wyjątkowo teraz.
            Dziwnym trafem już od paru miesięcy krążą głosy, że Atak Chmielu zostanie piwem roku. Pierwsze pojawiły się na FDP we Wrocławiu.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
            A ja mam tylko mały postulat do forumowiczów, którzy jeszcze nie głosowali, aby w kategorii 10. Piwa miodowe / Piwa aromatyzowane / Napoje karmelowo-słodowe/na bazie brzeczki tak jak ja, zagłosowali na cokolwiek, tylko nie miodowe (inne aromatyczne ulepki też można ominąć), może chociaż niektóre browary się opamiętają...
            Przeceniasz znaczenie tego plebiscytu. Miodowe/smakowe się dobrze sprzedają, więc będzie ich coraz więcej i nasza opinia na ten temat nie ma żadnego znaczenia.
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #36
              Ja już też zagłosowałem. Zrobiłem to na zasadzie "Co by było, jakby PINTY nie było". A czemu? Bo moja racja jest najmojsza

              Co do kategorii 10 - zestawienie "Piwa na miodzie gryczanym" z "Lubuskim Jagodowym" uważam za nieco chybione
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja już też zagłosowałem. Zrobiłem to na zasadzie "Co by było, jakby PINTY nie było". (...)
                To w sumie ciekawe ujęcie tematu. Jeśli jeszcze wyrzucićbyś z tego rankingu browary restauracyjne to mogłoby się okazać, że wygrałby Żubr Ciemnozłoty
                Last edited by e-prezes; 25-01-2012, 17:52.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #38
                  Na mnie największe wrażenie zrobiła imponująca lista w kategorii "Piwa miodowe / aromatyzowane / napoje na bazie brzeczki / pozostałe". To pokazuje właściwy kierunek w jakim podąża zdecydowana większość polskiego przemysłu piwowarskiego
                  Last edited by docent; 25-01-2012, 18:22.
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #39
                    Ja już też zagłosowałem. Zrobiłem to na zasadzie "Co by było, jakby PINTY nie było". A czemu? Bo moja racja jest najmojsza
                    Chyba nie do końca o to chodzi w tym plebiscycie.

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12118

                      #40
                      Oczywiście jak w każdym roku, tak i w tym nie biorę udziału plebiscycie, choć wyjątkowo cieszę się i już gratuluję zwycięzcy, życząc mu przy okazji, by niebawem przybyli mu konkurenci

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        #41
                        Jeszcze ostatnie moje pytanie: Gdzie szukać Odsieczy Wiedeńskiej? Pod ciemnym mocnym lagerem nie ma, pod janym też nie...

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          #42
                          Piwa ciemne dolnej fermentacji - pow. 13°BLG
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #43
                            No chyba ślepy byłem...dzięki!

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                              Oczywiście jak w każdym roku, tak i w tym nie biorę udziału plebiscycie,
                              A dlaczegóż to? Nie chciałeś firmować swym uczestnictwem dotychczasowych zwycięstw Ambera i Ciechana?
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12118

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                A dlaczegóż to? Nie chciałeś firmować swym uczestnictwem dotychczasowych zwycięstw Ambera i Ciechana?
                                dokładnie, poza tym kiedyś jeden mój faworyt nie wygrał i byłem rozczarowany

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎