Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przeprowadzka Browaru

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    przeprowadzka Browaru

    W przyszłym tygodniu pomimo zimowych temperatur będzie gorąco.

    Browar przeprowadza się w nowe miejsce w polskiej sieci internetowej.

    Z tegoż powodu trochę musiałem zaniedbać pewne działy w serwisie, odpowiedzi na listy, etc. Przy okazji tego całego zamieszania związanego ze znaczącymi zmianami technicznymi, frustracja mogła wziąć górę nad zdrowym rozsądkiem i mogłem przeholować gdzieniegdzie (PW / EMAIL / FORUM / TELEFON / FACE2FACE) w treści swoich wypowiedzi/odpowiedzi. jeśli zatem kogoś uraziłem - uczyniłem to bezwiednie i proszę o wybaczenie.

    ale do czego zmierzAM:
    otóż w nadchodzącym tygodniu proszę przygotować się na przerywany dostęp do serwisu i ewentualny wysyp błędów funkcjonalnych ponieważ w okolicy wtorku lub środy nastąpi oficjalne uruchomienie Browaru w nowym miejscu. samo przełączenie będzie poprzedzone przerwą w działaniu serwisu (aktualizacja danych, etc.) więc co najmniej pół dnia Browar będzie nieczynny.

    będę się starał aby cała operacja poszła bezboleśnie, kto wie jednak jak to się wszystko potoczy.

    ale jestem dobrej myśli i przez weekend proszę abyście wychylili kufelek dobrego piwa za powodzenie całej operacji.

    dziękuję za uwagę.
    Wasze zdrowie
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    około godziny 18.00, nastąpi wyłączenie Browaru. proszę pospieszyć się z czynnościami, które koniecznie musicie najpóźniej dzisiaj czy jutro jeszcze wykonać za pośrednictwem Browaru.

    najprawdopodobniej serwis powróci do funkcjonalności jutro w okolicach południa (może wcześniej, może później)
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      no i znowu jesteśmy na wizji. trochę może być gdzieniegdzie błędów związanych ze zmianą serwera i nie tylko. bardzo proszę zatem o zgłaszanie do mnie wszelkich napotkanych błędów.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        wydaje mi się że usunąłem wszelkie błędy związane z wyświetlaniem się nie tych załączników (obrazków) co trzeba. jeśli jednak jeszcze coś gdzieś się zapodziało, proszę o informację na PW.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎