Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kufel Browaru - wersja droższa - edycja nr 1

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    #61
    ART napisał(a)
    jeden z kufli wrócił do mnie jednak w takim stanie jakby samochód po nim przejechał, to że szkło było rozbite to jeszcze potrafiłem zrozumieć, ale że cynowe elementy mogły zostać tak zgniecione, to już było dla mnie za wiele.


    Taaaa widziałem poprostowany dekiel od tego kufelka


    Postuluję za prohibicją dla pracowników PP i PKP
    bo po tej paczce to chiba pociąg sie przetoczył.
    bez brody...

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #62
      Ja wybrałem opcję odbioru osobistego i nie miałem problemu z pocztą.
      PS
      Art zarabia na naszych piwnych duszach
      Albo sprzedaje nasze opinie browarom

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #63
        [QUOTE]ART napisal/a
        [B]wiesz Andi zabolało mnie co żeś napisał powyżej [jeżeli to dobrze odczytałem].

        ART-nie ma sie co denerwowac-i nie wiem z kad dyle oburzenia.
        Przesylki pocztowe w chwili nadania jako paczka sa ubezpieczone i wpisujac wartosc przesylki na pewno sie otrzyma jej röwnowartosc chyba ze w Polsce panuja inne przepisy.
        Jezeli chodzi o wplate pieniazköw na konto w Polsce to musisz wiedziec ze kosztuje to tutaj 25 € i sama oplata tylko przelania byla wieksza od wartosci przesylki.
        Bedac w Polsce nikt nawet nie wspomnial ze juz jest tak daleko-wtedy bym pozostawil pieniadze.
        Ale to nie jest takie wazne i nie röbmy z tego powodu az takich problemöw.
        Jezeli chodzi o Zyski z serwera to wiem ze nie robisz na tym kokosöw bo dzisiaj wszystko kosztuje ale takze nic nie jest za darmo-jezeli sie tym oburzyles to schylam glowe i bardzo przepraszam w koncu nie jestem od tego zeby komus cos wyliczac i w zasadzie nie powinno mnie to nic a nic obchodzic.
        Jezeli chodzi Twoim zdaniem o chwalenie sie to röwniez jest nieporozumienie na pewno mi o to nie chodzilo-ale jak sam wiesz przy konkursach wszedzie pisze ze wysylka nagröd mozliwa jest tylko na terenie kraju.Tutaj chcialem powiedziec ze przy takim szerokim gronie uczestniköw nalezalo by to zmienic
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #64
          Andi napisał(a)
          ART-nie ma sie co denerwowac-i nie wiem z kad dyle oburzenia.
          Przesylki pocztowe w chwili nadania jako paczka sa ubezpieczone i wpisujac wartosc przesylki na pewno sie otrzyma jej röwnowartosc chyba ze w Polsce panuja inne przepisy.
          tak, w Polsce są inne przepisy.

          Jezeli chodzi o wplate pieniazköw na konto w Polsce to musisz wiedziec ze kosztuje to tutaj 25 € i sama oplata tylko przelania byla wieksza od wartosci przesylki.
          Bedac w Polsce nikt nawet nie wspomnial ze juz jest tak daleko-wtedy bym pozostawil pieniadze.
          jesteś częstym gościem na Forum, informacja o kuflu wisiała dłuuuuuugo zanim je zamawiałem. oczywiście nie ma teraz co dyskutować o musztardzie po obiedzie.

          ale jak sam wiesz przy konkursach wszedzie pisze ze wysylka nagröd mozliwa jest tylko na terenie kraju.Tutaj chcialem powiedziec ze przy takim szerokim gronie uczestniköw nalezalo by to zmienic
          to nie ktoś tam bezimienny sobie pisze te bzdety, tylko ja.
          wysyłka paczki o wadze do jednego kg w zależności od kontynentu kosztuje od 65 do 103 zł. chyba nie muszę pisać ile będzie kosztowało wysłanie zgrzewki piwa.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #65
            Oj miałem przejścia z kilkoma przesyłkami. Okazuje się przepisy swoją drogą, a pocztowcy swoją (przynajmniej na poczcie w Rudzie Ślaskiej - Kochłowicach). Aż nie chce mi się tych perypeti opisywać.
            Andi, Poczta Polska i Poczta Niemiecka to dwie zupełnie nie przystające do siebie instytucje.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎