Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

giełda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #16
    Masz rację ale wydaje mi się, że łatwiej będzie zgromadzić kilku piwowarów domowych na Zlocie niż zorganizować specjalne spotkanie.
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #17
      kangurpl napisał(a)
      Masz rację ale wydaje mi się, że łatwiej będzie zgromadzić kilku piwowarów domowych na Zlocie niż zorganizować specjalne spotkanie.
      Zgadzam się z Tobą.Myślę,że najlepszymi miejscami do tego są giełdy i zloty.Imprez w roku jest sporo.Wątpliwe,aby domowi piwowarzy z całego kraju przyjechali li tylko na takie spotkanie...Co do giełd najpierw wymiana domowych wyrobów ,a jak zostanie to coś skapnie dla pozostałych...
      Last edited by Pogoniarz; 25-08-2003, 14:49.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • crizz
        ...
        • 02-2003
        • 1255

        #18
        elroy napisał

        Gdyby propozycja Krakowa nie byłaby dla Was zła, to mogę zasięgnąc języka w paru miejscach jaki byłyby koszta.
        Co Wy na to?

        Nie chcę marudzić, ale Kraków jest tak daleko... Może gdzieś bliżej centrum kraju? Łódź? Myślę, że Peron 6 byłby idealnym miejscem.
        Tylko - Panie i Panowie - najwcześniej zimą! Trzeba przecież coś uwarzyć, coby z pustymi rękoma nie przyjeżdżać, a po lecie w szafce pusto... Aura zaczyna sprzyjać, więc niedługo pewnie się zacznie.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          crizz napisał(a)
          Nie chcę marudzić, ale Kraków jest tak daleko...
          chciałbym zauważyć, że większość giełd, spotkań forumowiczów etc. odbywa się zdala od małopolski. czasami mam wrażenie, że Galicja nadal jest zaściankiem Polski

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #20
            To może zróbmy w Black Moustache? Wszędzie blisko
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #21
              Ja przyjadę
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • pawcio1
                Senior
                • 03-2003
                • 363

                #22
                e-prezes napisał(a)
                chciałbym zauważyć, że większość giełd, spotkań forumowiczów etc. odbywa się zdala od małopolski. czasami mam wrażenie, że Galicja nadal jest zaściankiem Polski

                Ja warszawiak z dziada pradziada mówię Ci - nie jest!!!

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #23
                  Pogoniarz napisał(a)
                  Zgadzam się z Tobą.Myślę,że najlepszymi miejscami do tego są giełdy i zloty.Imprez w roku jest sporo.Wątpliwe,aby domowi piwowarzy z całego kraju przyjechali li tylko na takie spotkanie...Co do giełd najpierw wymiana domowych wyrobów ,a jak zostanie to coś skapnie dla pozostałych...

                  Myślę, że takowa giełda wyrobów piwa domowego mogłaby odbyć się w Białej Podlaskiej razem z giełdą birofilów.To zależy ilu piwowarów będzie zainteresowanych przyjazdem na taką imprezę.
                  Swoją pomoc w zorganizowaniu takiej giełdy zadeklarował Browamator.Impreza zawierałaby w sobie wymianę piw, etykiet czy innych birofiliów związanych z piwowarstwem domowym oraz degustację i małe warsztaty, myslę, że więcej teoretyczne. My jako organizatorzy Bialskiej Giełdy Birofilów zapewniamy uczestnikom lokal,piwo,poczęstunek być może okazyjne gadżety oraz przykładem tegorocznej II BGB 2003, 50% ulgę na przejazd PKP.Na dzisiaj to sprawa robocza, wszystko należy jeszcze dopracować i oczywiście muszą być chętni.
                  Propozycja dana - czekam na komentarze.
                  may

                  Comment

                  • pjenknik
                    • 08-2001
                    • 3388

                    #24
                    May wszystko fajnie tylko Biała Podlaska jest na takim końcu swiata ze ode mnie tam się jedzie 2 dni
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • may
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1508

                      #25
                      pjenknik napisał(a)
                      May wszystko fajnie tylko Biała Podlaska jest na takim końcu swiata ze ode mnie tam się jedzie 2 dni
                      Pjenknik nie odstraszaj Koniec świata ?! Jeszcze nie jest tak źle.Impreza ciekawa, miejsce świetne - to i warto wybrać się na dwa dni jadąc do nas dwa dni

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        #26
                        May wszystko fajnie tylko Biała Podlaska jest na takim końcu swiata ze ode mnie tam się jedzie 2 dni

                        pjenknik napisał(a)
                        To może zróbmy w Black Moustache? Wszędzie blisko

                        No nie powiedziałbym. Z Białej Podlaskiej to będzie ze dwa dni drogi
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          #27
                          Ale za to w Trupku w ogrodzie pod gruszą jakie są tereny wystawowe!
                          Nie odstraszam, chętnie przyjadę, tyle, że ja piwa robić nie umiem
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #28
                            pjenknik napisał(a)
                            Ale za to w Trupku w ogrodzie pod gruszą jakie są tereny wystawowe!
                            Nie odstraszam, chętnie przyjadę, tyle, że ja piwa robić nie umiem
                            Pjenknik nie bądź taki skromny.Właśnie impreza skierowana będzie to wszystkich którzy nie potrafią warzyć piwo
                            Wiem, że odległość do Białej Podl.dla niektórych może wydawać się bajeczna, ale...jesteśmy chętni do zorgnizowania takiej imprezy, posiadamy tzw."zaplecze+kapitał" , jedyny problem a może i nie, to czy ktoś będzie chętny do uczestnictwa w giełdzie.

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #29
                              Jak zorganizujecie miejsce do spania, dużo bo lubię wygodę, i litrowy kufel, bo mi się nie chce wozić pociągiem, to chętnie przyjadę
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • may
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1508

                                #30
                                pjenknik napisał(a)
                                Jak zorganizujecie miejsce do spania, dużo bo lubię wygodę, i litrowy kufel, bo mi się nie chce wozić pociągiem, to chętnie przyjadę
                                Witaj,
                                Oczywiscie masz miejsce.Co roku w moim mieszkaniu oddaje na ten czas 3 miejsca noclegowe.Zapraszam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎