Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

giełda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #46
    crizz napisał(a)
    No właśnie o to chodzi, że nie jestem w stanie poświęcić 3 dni na giełdę. Sama podróż pociągiem to od 6 do 9 godzin, w zależności od pory dnia. Żałuję bardzo... Najwyżej podeślę swoje piwa przez kogoś, kto będzie jechał, albo pocztą.


    To już chyba lepiej pocztą...
    Żadną pocztą.Z tego co wiem jest bezpośredni pociąg z Poznania do Białej Podl. i odwrotnie.Wsiadasz w pociąg w sobotę o 2 rano i jesteś w Białej o 9.Wracasz ta sama drogą w niedzielę.

    Comment

    • burar
      Senior
      • 09-2003
      • 238

      #47
      A gdyby tak zrobić to gdzieś w centralnej Polsce, a jako bilet wstępu 10 butelek własnego piwa ?
      Grodziski Browar Domowy

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        #48
        crizz napisał(a)
        Właśnie, tylko że ja nie mam własnych etykiet!
        Otóż to.Przed giełdą zrobi się specjalne piwko na tą okazję i oczywiście etykietę.

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #49
          burar napisał(a)
          A gdyby tak zrobić to gdzieś w centralnej Polsce, a jako bilet wstępu 10 butelek własnego piwa ?
          Wola Twoja Panie !
          W gruncie rzeczy Biała to centrum Polski tyle, że bliżej wschodu.

          Comment

          • burar
            Senior
            • 09-2003
            • 238

            #50
            No to hop ! Rozumiem, że w tym tygodniu warzymy specjalne piwko na zlot, który odbędzie się w połowie stycznia 2004 ? Biała Podlaska to rzut beretem, jutro będę tamtędy przejeżdżał w drodze do Janowa Podlaskiego...
            Grodziski Browar Domowy

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #51
              burar napisał(a)
              No to hop ! Rozumiem, że w tym tygodniu warzymy specjalne piwko na zlot, który odbędzie się w połowie stycznia 2004 ? Biała Podlaska to rzut beretem, jutro będę tamtędy przejeżdżał w drodze do Janowa Podlaskiego...
              Zlot a raczej giełda odbędzie się w pierwszą sobotę kwietnia 2004 roku.To wspomniane wcześniej specjalne piwo nastawię w styczniu.

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #52
                Szanowni piwowarzy - robimy tą giełdę piw domowych ?.Muszę mieć waszą akceptację na piśmie.Jeżeli tak to ja brnę dalej i składam organizacyjnie wszystko w całość .

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #53
                  May-u, ja nie mogę dać Tobie pewnej odpowiedzi bo w marcu zostanę rodzicem i nie wiem czy na początku kwietnia będę mógł się ruszyć z domu. Ale mogę zawsze swoje piwko na taki konkurs wysłać przez kogoś jadącego więc obecności mojego piwa możesz być pewien ale mojej osobistej nie wiem?
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #54
                    zythum napisał(a)
                    May-u, ja nie mogę dać Tobie pewnej odpowiedzi bo w marcu zostanę rodzicem i nie wiem czy na początku kwietnia będę mógł się ruszyć z domu. Ale mogę zawsze swoje piwko na taki konkurs wysłać przez kogoś jadącego więc obecności mojego piwa możesz być pewien ale mojej osobistej nie wiem?
                    Zythum - ja nie oczekuję pewnej odpowiedzi, różnie to bywa.W ideii takiej giełdy chodzi o to abyśmy mogli się spotkać w grupie, podyskutować a tym samym nauczyć sie czegoś nowego, powymieniać się piwem z własnych mikrobrowarów i oczywiście nabrać siły przed kolejnym konkursem w Żywcu itd...itd...

                    Comment

                    • burar
                      Senior
                      • 09-2003
                      • 238

                      #55
                      Z chęcią przyjadę, jak na dzisiejszy stan mojej wiedzy termin jest O.K. (3 kwietnia 2004)
                      Grodziski Browar Domowy

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #56
                        burar napisał(a)
                        Z chęcią przyjadę, jak na dzisiejszy stan mojej wiedzy termin jest O.K. (3 kwietnia 2004)
                        Wiedziałem, że na Ciebie możemy liczyć.Już pierweszy chętny...

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          #57
                          Mnie też możesz wstępnie zapisać.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #58
                            Będzie impreza !!!!!

                            pjenknik napisał(a)
                            Mnie też możesz wstępnie zapisać.
                            Witam po chwili mojej nieobecności w tym temacie.Otóż 24.04.2004r. w godz.13.00-18.00 odbedą się w Białej Podlaskiej "I Piwowary Podlaskie 2004" - spotkanie dla wszystkich mikrobrowarów domowych.Ale więcej o tej imprezie:www.browamator.pl
                            Tak więc proszę meldować się wstępnie i podstępnie

                            Comment

                            • lukuj
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 320

                              #59
                              Odp: Będzie impreza !!!!!

                              may napisał(a)
                              Witam po chwili mojej nieobecności w tym temacie.Otóż 24.04.2004r. w godz.13.00-18.00 odbedą się w Białej Podlaskiej "I Piwowary Podlaskie 2004" - spotkanie dla wszystkich mikrobrowarów domowych.Ale więcej o tej imprezie:www.browamator.pl
                              Tak więc proszę meldować się wstępnie i podstępnie
                              Witam,
                              Ja też tam będę (jako że często tam bywam), zabiorę parę piwek do degustacji. Do zobaczyska,
                              Pozdrawiam
                              KETTLER brewery
                              www.lukuj.republika.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #60
                                Odp: Będzie impreza !!!!!

                                may napisał(a)
                                Witam po chwili mojej nieobecności w tym temacie.Otóż 24.04.2004r. w godz.13.00-18.00 odbedą się w Białej Podlaskiej "I Piwowary Podlaskie 2004" - spotkanie dla wszystkich mikrobrowarów domowych.Ale więcej o tej imprezie:www.browamator.pl
                                Tak więc proszę meldować się wstępnie i podstępnie
                                jak chcesz reklamować swoją imprezę to wrzuć link do swojego podpisu a tu pisz na temat, ok?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎