Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2011.12.24-2012.01.01 - Przerwa świąteczno-noworoczna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    2011.12.24-2012.01.01 - Przerwa świąteczno-noworoczna

    Co prawda już solidnie późno na wysyłkowe zakupy przedświąteczne, ale Weź proszę pod uwagę w swoich planach zakupowych, że w ostatnim tygodniu grudnia, poza świętowaniem będziemy pilnie pracować na zapleczu przygotowując Centrum Piwowarstwa do wejścia w rok 2012.

    To znaczy tyle, że od 24. grudnia do 1 stycznia Nowego Roku włącznie, nie będzie można złożyć w sklepie zamówienia. Wcześniej złożone zamówienia oczywiście wyślemy zgodnie z planem.


    Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    #2
    Przerwa techniczna jeszcze się chwilę przedłuża, walczę z potworami. Mam nadzieję że już jutro wszystko będzie klasycznie hulać. Za opóźnienie przepraszam.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      #3
      Uff, pozamiatane

      Obecnie funkcjonuje zamawianie przez:
      Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia



      Z poziomu browarbizowego "pasażu" na razie istnieje tylko przekierowanie.

      Zniżki dla PremiumUżytkowników funkcjonują już przez centrumpiwowarstwowy system sklepowy, trzeba pamiętać o składaniu zamówienia jako zalogowany Klient, w podsumowaniu zamówienia widnieje ikonka PU, dla potwierdzenia że zniżka zostaje wzięta pod uwagę.

      Z góry dziękuję za zgłoszenie wypatrzonych błędów. System sklepowy przeszedł wewnętrznie wielkie zmiany, więc coś może nie zadziałać zgodnie z oczekiwaniami.
      Last edited by ART; 03-01-2012, 16:23.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        #4
        Brzydka ta strona. Czcionka fatalna i w ogóle.
        Co do konkretów to czemu nie przy każdej kategorii wyświetla się jakiś obrazek w tle?
        Chodzi mi np. o drożdżaki pod kategorią drożdże albo słód pod kategorią słody. Zostaje kawał pustego miejsca jak nie ma obrazka a nie ma go np. przy kategorii chmiele.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          To brzydka strona internetu

          Zdjęcia kategorii to ciągle odkładana sprawa... fakt, nie wygląda to za dobrze. Wcześniej tych zdjęć też jednak nie było. Bardziej chodzi mi o funkcjonalność strony przed-po zmianach.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            #6
            Poświęciłem się dla testów i złożyłem zamówienie. Jeśli je dostanę to znaczy, że działa!

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Wolałbym widzieć cenę dla PU jeszcze przed "zakupem", to lepiej działa na wyobraźnię
              Ale tak też może być. Dobrze, że to w końcu zrobiłeś. Do tej pory zakupy przeglądałem w CP a dokonywałem przez browar.biz - właśnie ze względu na ulgę.
              Last edited by Pendragon; 04-01-2012, 12:15.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • sivo
                Junior
                • 09-2011
                • 22

                #8
                ja bym może pomarudził coś na temat "automatycznego logowania"... otóż u mnie w ogóle nie działa każdorazowo muszę się logować na sklep, mimo iż na forum jestem normalnie i poprawnie zalogowany....
                to taka mała rzecz, która mnie denerwowała ;P
                plus mogłaby być opcja zapamiętywania zamówień bez ich realizacji... bo czasem sobi coś dodaje do koszyka, strona się zamknie, albo chciałbym później coś dokompletować jeszcze w ramach jednego zamówienia, a wszystko trzeba każdorazowo dodawać do koszyka...
                to tyle z mojej strony.... na razie ;P

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23794

                  #9
                  Dzięki za uwagi. Tylko co to znaczy "każdorazowo"? Przy każdej ponownej wizycie, czy przy przejściach między stronami sklepu?
                  Last edited by ART; 20-01-2012, 01:21.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Przy każdej wizycie.
                    Browar.biz pamięta hasło "wiecznie", a CP tyko chwilkę.
                    Przydałaby się też przechowalnia produktów planowanych do zakupu.
                    Czyli potwierdzam to, co napisał sivo.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • sivo
                      Junior
                      • 09-2011
                      • 22

                      #11
                      Ano, przy każdej wizycie, aczkolwiek zdarzało się również że mnie wylogowało jak np. zbyt długo sobie rzeczy wybierałem Poprostu wydaje mi się że pomimo zahaczenia opcji "zapamiętaj" skrypt wcale nie ustawia odpowiedniego cookies lub go nie odczytuje później, lub bazuje na aktualnej sesji którą za szybko kończy

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Dokładnie tak. Zapamiętaj nie działa.
                        ART, gdy 3 stycznia napisałeś info o CP i podałeś tu linka, to w niego kliknąłem i od razu byłem zalogowany w CP. Teraz to nie działa.
                        Widocznie coś tam niepotrzebnie zmieniłeś od tego czasu
                        Last edited by Pendragon; 20-01-2012, 10:03.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎