Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Surowce w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwojtaszek
    No, w każdym razie - fakt, że w wielu sklepach można już kupić sprzęt, brew-kity itp świadczy o tym, że temat staje się coraz bardziej popularny i może z jakiś czas będzie sens istnienia dedykowanego sklepiku dla takich zapaleńców jak my. Bo nie takie dziwactwa można np. w Krakowie znaleźć i jakoś sobie radzą na rynku
    Ja jednak wolę sklepy internetowe niż lokale ze sprzętem i surowcami. Jest jeden główny powód. W internecie szybciej zmienia się oferta i lepiej mogę się do niej dostosować a po drugie są różne promocje i inne takie i mogę je sobie codziennie sprawdzić, będąc na uczelni, w pracy czy w domu. Jakby był taki sklep w Krakowie to i tak najpierw wolałbym sobie sprawdzić co w nim jest w internecie i skonfrontować to z innymi sklepami.
    Może jak rozwinie się to hobby, to się będzie opłacać. Żeby utrzymał się sklep tylko z artykułów dla domowych browarników to według mnie musiałoby być ich w Krakowie z 500 (bo i tak nie wszyscy by korzystali z tego sklepu). Do roboty więc Panowie - rozwijać rynek marsz!

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #17
      W Leroy Merlin w podkrakowskiej Modlniczce są brewkity Coopers'a w cenach od 40 do 50 zł.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19169

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        W Leroy Merlin w podkrakowskiej Modlniczce są brewkity Coopers'a w cenach od 40 do 50 zł.
        dziś byłem, są po 48 zł (Canadian Blond, Dark Ale i Stout). z piwnych jeszcze: zgrzewka krachli 0.5 litrowych po 38.80 zł. no a poza tym balony szklane, drobne akcesoria (cukromierze, etc.), środek klarujący na bazie bentonitu... nie widziałem kapslownic i kapsli

        Comment

        • mwojtaszek
          Senior
          • 09-2005
          • 114

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          dziś byłem, są po 48 zł (Canadian Blond, Dark Ale i Stout). z piwnych jeszcze: zgrzewka krachli 0.5 litrowych po 38.80 zł. no a poza tym balony szklane, drobne akcesoria (cukromierze, etc.), środek klarujący na bazie bentonitu... nie widziałem kapslownic i kapsli
          A balingomierzy czasem nie widziałeś?
          Marek - domowarzyciel namiętny

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19169

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwojtaszek
            A balingomierzy czasem nie widziałeś?
            jest to asortyment Biowinu, więc stosuje nazwy handlowe tej firmy. ów cukromierz jest wyskalowany w * blg. a nie jak mój w % wag.

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              #21
              W Obi obok Geanta są Winomierze/cukromierze (Biowin) po 9,99.
              Czy ktoś widział Piwomierze?
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎