Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanko o sprzęt i surowce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Senior
    • 08-2001
    • 1038

    #16
    blues-beer napisał(a)
    [...]Gdzie można w Polsce kupić słód, drożdże w ilościach detalicznych? W Browamatorze! [...]
    Słód - słodownia Strzegom. Bez problemu sprzedadzą domowym piwowarom. I te ceny...
    Drożdże - po co kupować w detalu? Spróbuj u importera drożdży Danstar Windsor, u Anki.

    Comment

    • blues-beer
      Senior
      • 11-2003
      • 114

      #17
      Proszę nie udzielać błędnych informacji.Strzegom i ANKA nie prowadzą sprzedaży detalicznej.Grzecznościowo poratują piwowara (nie zawsze), który do nich zawita.To nie jest oferta dla detalisty z np.północnej Polski.
      Pozdrawiam

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #18
        po słód możesz jechać do Gdańska - Baltic Malt - tylko najpierw przedzwoń i się umów.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • xxx9
          Gość
          • 09-2003
          • 33

          #19
          Strzegom

          Rolek
          Wszytko świetnie, ale czy Strzegom prowadzi sprzedaż wysyłkową dla odbiorców detalicznych?
          Trochę wątpie.
          Pozdrawiam

          Comment

          • blues-beer
            Senior
            • 11-2003
            • 114

            #20
            Odp: Strzegom

            xxx9 napisał(a)
            Rolek
            Wszytko świetnie, ale czy Strzegom prowadzi sprzedaż wysyłkową dla odbiorców detalicznych?
            Trochę wątpie.
            Pozdrawiam
            Oczywiście, że nie prowadzi - niestety.

            Comment

            • Rolek
              Senior
              • 08-2001
              • 1038

              #21
              blues-beer napisał(a)
              Proszę nie udzielać błędnych informacji.Strzegom i ANKA nie prowadzą sprzedaży detalicznej.Grzecznościowo poratują piwowara (nie zawsze), który do nich zawita.To nie jest oferta dla detalisty z np.północnej Polski.
              Pozdrawiam
              Pieprzysz głupoty. Byłeś w Strzegomiu? Pytałeś się?
              Skąd w takim razie mam 15kg słodu? Ze Strzegomia.
              Poczytaj sobie info na ich stronie. Zadzwoń. Pojedź. I kup.

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #22
                Odp: Strzegom

                xxx9 napisał(a)
                Rolek
                Wszytko świetnie, ale czy Strzegom prowadzi sprzedaż wysyłkową dla odbiorców detalicznych?
                Trochę wątpie.
                Pozdrawiam
                Sprzedaż detaliczną - jak najbardziej. Wysyłkowo - nie wiem.

                Comment

                • blues-beer
                  Senior
                  • 11-2003
                  • 114

                  #23
                  ART napisał(a)
                  po słód możesz jechać do Gdańska - Baltic Malt - tylko najpierw przedzwoń i się umów.
                  Ale przecież chodzi o zakupy w cywilizowany sposób, nie chcę jeździć po całej Polsce i się wdzięczyć o słód, drożdże itp.

                  Comment

                  • Rolek
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 1038

                    #24
                    ART napisał(a)
                    po słód możesz jechać do Gdańska - Baltic Malt - tylko najpierw przedzwoń i się umów.
                    O wiele większe szanse, a nawet 100% ma w Bielkówku, w Amberze. Sam kupiłem tam słód. Żadnego problemu. Ale mają tylko pilzneński. Inne słody kupowałem w Strzegomiu.

                    Comment

                    • Rolek
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 1038

                      #25
                      blues-beer napisał(a)
                      Ale przecież chodzi o zakupy w cywilizowany sposób, nie chcę jeździć po całej Polsce i się wdzięczyć o słód, drożdże itp.
                      No to kup w Elblągu, w sklepie ze słodem i drożdżami.

                      "Strzegom nie sprzedaje w detalu, Anka nie sprzedaje w detalu" - tylko potrafisz gadać. Chcesz zrobić biznes? Pisałeś o tym. Jedź do Strzegomia, kup tonę różnych słodów, popakuj w reklamówki i sprzedawaj. Tak samo z Anką. Problem?
                      Jednego klienta bedziesz miał na pewno. Do Elbląga mam bliżej niż na południe.

                      Comment

                      • mapajak
                        Senior
                        • 12-2002
                        • 1187

                        #26
                        [QUOTE Chcesz zrobić biznes? Pisałeś o tym. Jedź do Strzegomia, kup tonę różnych słodów, popakuj w reklamówki i sprzedawaj. [/B][/QUOTE]

                        Do ceny zakupu dodaj koszty transportu, pakowania, magazynowania i swój zysk i cena będzie ... jak w Browamatorze.

                        Comment

                        • blues-beer
                          Senior
                          • 11-2003
                          • 114

                          #27
                          Rolek napisał(a)
                          No to kup w Elblągu, w sklepie ze słodem i drożdżami.

                          "Strzegom nie sprzedaje w detalu, Anka nie sprzedaje w detalu" - tylko potrafisz gadać. Chcesz zrobić biznes? Pisałeś o tym. Jedź do Strzegomia, kup tonę różnych słodów, popakuj w reklamówki i sprzedawaj. Tak samo z Anką. Problem?
                          Jednego klienta bedziesz miał na pewno. Do Elbląga mam bliżej niż na południe.
                          Piszę, że chciałbym pewnej normalności, więcej sklepów, tańszych surowców, łatwiejszej ich dostępności.Dlaczego to wywołuje u niektórych irytację?

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #28
                            blues-beer napisał(a)
                            Ale przecież chodzi o zakupy w cywilizowany sposób, nie chcę jeździć po całej Polsce i się wdzięczyć o słód, drożdże itp.
                            wraz z Piwowarem rozmawialiśmy z pracownikiem Balticmalt w Norymberdze podczas targów. nie musisz się wdzięczyć żeby zakupić tam słód. wystarczy jak wcześniej przedzwonisz do nich i się umówisz a oni przygotują dla Ciebie standardowy worek słodu czy ile ich będziesz potrzebował.

                            Rolek napisał(a)
                            O wiele większe szanse, a nawet 100% ma w Bielkówku, w Amberze. Sam kupiłem tam słód. Żadnego problemu. Ale mają tylko pilzneński.
                            a co, BM Ci odmówił sprzedaży?
                            p.s. to był ten sam słód - z BM.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #29
                              blues-beer napisał(a)
                              Piszę, że chciałbym pewnej normalności, więcej sklepów, tańszych surowców, łatwiejszej ich dostępności.Dlaczego to wywołuje u niektórych irytację?
                              rynek na surowce dla browarnictwa amatorskiego nie jest rozwinięty. marudzenie tu nic nie pomoże. można albo siedzieć i patrzeć na rozwój albo zacząć działać samemu.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • blues-beer
                                Senior
                                • 11-2003
                                • 114

                                #30
                                ART napisał(a)
                                wraz z Piwowarem rozmawialiśmy z pracownikiem Balticmalt w Norymberdze podczas targów. nie musisz się wdzięczyć żeby zakupić tam słód. wystarczy jak wcześniej przedzwonisz do nich i się umówisz a oni przygotują dla Ciebie standardowy worek słodu czy ile ich będziesz potrzebował.



                                a co, BM Ci odmówił sprzedaży?
                                p.s. to był ten sam słód - z BM.
                                Jeżeli jest jak piszesz to cieszę się.Ja mam e-maila od BM, że sprzedają wyłącznie w ilościach hurtowych.
                                Pozdrawiam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎