Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chłodnica zanurzeniowa - gdzie kupić?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrs Wyświetlenie odpowiedzi
    a co użyłeś, żeby ją podłączyć do instalacji??
    Postaram się jutro zrobić fotkę
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Zywiec79
      • 02-2014
      • 123

      #17
      Ja mam tak to rozwiązane http://imageshack.us/a/img833/5637/0w6x.jpg. Gdy trzeba podpinam chłodnice i otwieram zawór .

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10739

        #18
        U mnie wygląda to tak
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • barsliw
          Senior
          • 08-2013
          • 289

          #19
          Szkoda, że założyciel tematu nie pojawił się przez 3 miesiące...

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10739

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika barsliw Wyświetlenie odpowiedzi
            Szkoda, że założyciel tematu nie pojawił się przez 3 miesiące...
            Zapewne już kupił
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • mm1985
              Member
              • 04-2013
              • 30

              #21
              Przeglądałem dziś tablica.pl/OLX. pl i ktoś sprzedaje chłodnice stalowe z rurki 8mm...

              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


              Cena chyba całkiem calkiem(?).

              Comment

              • poldek34
                Junior
                • 04-2014
                • 6

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Elvo Wyświetlenie odpowiedzi
                Hej,

                Czy ktoś wie może gdzie dostać chłodnicę zanurzeniową? Najlepiej we Wrocławiu, ale może być i wysyłkowo - szukam, szukam i wszędzie niedostępna, a zdecydowałem się na zakup tego cuda

                Pozdrowienia!
                Witam,

                ja również gdy zaczynałem warzyć poświęciłem wiele czasu na znalezienie zanóżeniowej do kupna, ale widząc ceny postanowiłem zrobić sobie ją samamemu.
                Kupiłem 10 m rurki miedzianej oraz wąż igielitowy. fi rurki 0,6.

                Działa znakomicie: 23 Litry brzeczki chłodzi w niecałe w ok. 20 minut. koszt całości niecałe 100 złotych.

                JEśli znajdziesz za stówę zanurzeniową to bierz. Jeśli za ponad150 zł - lepiej zrobić samemu a resztę wydać na jakiś fajny zestaw surowców do warzenia. Podpinam pod kran w kuchni.

                pozdrawiam.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎