Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klarstein 35 / ERROR E4

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jednopivkonevadi-_
    Junior
    • 03-2019
    • 3

    Klarstein 35 / ERROR E4

    Witam,

    czy spotkał sie ktoś z Was z takim błęde podczas warzenia?

    W internecie nie ma żadnych informacji na temat tego błedu E4 i jak sobie z nim poradzić.

    Pozdro.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    zapytaj na grupie na FB
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Brandis
      Junior
      • 01-2018
      • 12

      #3
      Tak z ciekawości , warto kupić ? Czy szukać czegoś innego .

      Comment

      • Jednopivkonevadi-_
        Junior
        • 03-2019
        • 3

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brandis Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak z ciekawości , warto kupić ? Czy szukać czegoś innego .
        Ja kupiłem ten model kotła Klarestein 35 na allegro z wgniecioną lekko obudową za 499zł.
        Po około 3 miesiącach (~15 warkach) zaczął pojawiać się błąd ERROR E4. Gdyby nie to, to byłaby rewelacja. Niestety okazje nie istnieją i teraz w ramach równowagi wszechświata, podczas warzenia bronka muszę kikanaście razy resetować urządzenie...
        Nigdzie w czeluściach internetu nie znalazłem konkretnych informacji na temat tego problemu, więc zakładam, że mnie jako jednemu z nielicznych przypada rzucać tymi kinunastoma kurwami podczas warzenia w Klarstein 35, oraz zaznaczyć muszę, że nie mam żadnego porównania z innymi kotłami tej klasy na przykład firmy Coobra czy chociażby Royal, więc zakładając, że kupiony przez Ciebie model nie będzie pipczeć co 10 minut i się nie będzie wyłączać - to warto

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10737

          #5
          Ten błąd to?
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brandis Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak z ciekawości , warto kupić ? Czy szukać czegoś innego .
            jak masz wolne trochę kasy i brak czasu to polecam. Czas warzenie zmniejsza się do mniej niż 4 godz. Ustawiasz sobie przerwy i masz luzik
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • tompi
              Junior
              • 09-2013
              • 2

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jednopivkonevadi-_ Wyświetlenie odpowiedzi
              zaczął pojawiać się błąd ERROR E4.
              A gdyby zmienić sterownik np. na taki?:http://web.craftbeerpi.com/hardware/
              Może to rozwiąże problem.
              Mam Klarsteina 50L (sprawny) i właśnie przymierzam się do nowego sterownika.

              Comment

              • Marcindrapek
                Junior
                • 01-2023
                • 1

                #8
                Witam, też miałem error e4 i było to spowodowane przypaleniem brzeczki podczas warzenia. Wystarczylo wydrapac to przypalenie i nacisnąć taki przycisk znajdujacy sie pod kotlem (taki dlugi wąski przycisk) i błąd znikł.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎