Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buteleczko Ty moja, ile Cię cenić trzeba...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #31
    mam do oddania trochę buteleczek dla (najprędzej) warszawskich piwowarów, jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o PW
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #32
      aha, głownie są to 0.5 litrowe flaszki które są bezwrotne
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Maremali
        Senior
        • 05-2002
        • 1953

        #33
        Po generalnych porządkach na stancji w stolicy mam do oddania trochę butelek dla domowych piwowarów, jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o PW.
        http://maremali.web-album.org/

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #34
          moze Ty będziesz miał szczęście i znajdziesz chętnych, ja po dluższym oczekiwaniu po prostu wyniosłem do kosza kilkadziesiąt najprzeróżniejszych flaszek, które nikogo nie interesowały
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Przemodar
            Member
            • 07-2004
            • 30

            #35
            Nie wiem jak u Was, ale w moim mieście jest najzwyklejsza ...hurtownia opakowań szklanych. Sprzedaje głównie słoiki i gąsiory, ale jak ładnie poprosiłem, to właściciel sprowadził mi z jakiegoś browaru 100 butelek piwnych 0,5l nóweczek (nowy typ, który dopiero wchodzi na rynek). Wyszło po 56 groszy za sztukę i człowiek przepraszał, że tak "drogo" było. Takie hurtownie to z pewnością nie jest rzadkość w skali kraju. Warto się porozglądać pod tym właśnie kątem, jeśli znudziło się Wam macanie obtłuczonych i poobcieranych butelek ze sklepów.
            "Powiedziałem i ukoiłem sumienie..."

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Przemodar
              [...] Wyszło po 56 groszy za sztukę i człowiek przepraszał, że tak "drogo" było. [...]
              56 gr to faktycznie drogo - chyba, że to jakaś nadzwyczajna butla...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mirekkk
                Sam w branży butelek jestem w sytuacji podbramkowej. Co by było gdyby się skrzyknąć w kilka osób i zamówić butelki w hucie szkła? 500, 1000, 2000... szt?
                Rozważał ktoś pomysł takiej akcji?
                Jestem za. Ale trzeba przynajmniej z 7-10 osób, więc musimy jeszcze z 5 skrzyknąć.
                Może sprawdź ile by to kosztowało i zapodaj nowy temat na forum z zapisami na butelki.
                Można by zamówić takie szpanerskie z jakimś logo tylko dla krakowskich piwowarów, hm?


                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                  56 gr to faktycznie drogo - chyba, że to jakaś nadzwyczajna butla...
                  Powiedz, że żartujesz.
                  56groszy za nową butlę z huty przy tak małym zamówieniu to wcale nie jest drogo. Popatrz na ceny w Biowinie i te same butelki euro w sklepie na Senatorskiej. To jest dopiero drogo.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    #39
                    No dobra, trochę żartowałem...
                    Tyle, że butelki były sprowadzone z browaru - a browar na pewno zamówił znacznie większą ilość niż 100 szt. i zapłacił znacznie mniej niż 56 gr.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • mark33
                      Idę po piwo do piwnicy.
                      • 04-2005
                      • 3283

                      #40
                      Ja spijam Słowckie Kelty kaucja 90 gr. a piwko niezłe i wareczka wygląda cudnie w takim szkle.

                      Comment

                      • cororo
                        • 04-2003
                        • 766

                        #41
                        Gdyby ktoś był zainteresowany buteleczkami pałąkowymi takimi w jakie było rozlewane piwo i oranżada 20-30 lat temu to mogę je chetnie oddać uzbierało się troszkę większość ma porcelanki więc jest tylko kwestia ich wymycia i założenia nowych gumek bo tamte się już rozlasowały.więc tak jak pisze jeśli komuś potrzebne to zapraszam na pw.

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo
                          Gdyby ktoś był zainteresowany buteleczkami pałąkowymi takimi w jakie było rozlewane piwo i oranżada 20-30 lat temu to mogę je chetnie oddać uzbierało się troszkę większość ma porcelanki więc jest tylko kwestia ich wymycia i założenia nowych gumek bo tamte się już rozlasowały.więc tak jak pisze jeśli komuś potrzebne to zapraszam na pw.
                          Jak rozumię to po 0,33 l ??

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Wielki_B
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 1968

                            #43
                            Jeden ze sposobów na butelki

                            W związku z tym, iż wiele osób ma problemy ze zgromadzeniem wystarczającej ilości szkła podpowiadam:
                            w wielu gminach prowadzone są tzw. "akcje szkło". Polegają one na tym, że np. raz na 2 miesiące ludzie z prywatnych posesji wystawiają w workach bezzwrotne butelki, słoiki itp., a jakiś zakład komunalny je odbiera. Rozejrzyj się po okolicznych gminach, znajdź ekipę, która odbiera to szkło i zaproponuj im np. 10 gr za butelkę (umytą!).
                            Znajdź tylko sobie duże pomieszczenie...

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #44
                              Kolejne podpowiedzi:

                              1. Jeżeli w pobliżu lokalnego stadionu jest sklep z piwami w butelkach bezzwrotnych, to po każdym meczu jest spora ilość do zebrania. Tyle, że trzeba samemu umyć.

                              2. Ogłoszenia klatce schodowej dla sąsiadów. W duzym bloku można w ten sposób odebraj parę ton szkła.

                              3. zamówienie u miejscowych meneli. Wystarczy spotkać jednego takiego, zaproponować mu 10 gr. za butelkę, a nie opędzisz się do końca życia. Wystarczy ci na uruchomienie małej huty szkła.

                              Comment

                              • Hannibal
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 1426

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Kolejne podpowiedzi:

                                1. Jeżeli w pobliżu lokalnego stadionu jest sklep z piwami w butelkach bezzwrotnych, to po każdym meczu jest spora ilość do zebrania. Tyle, że trzeba samemu umyć.

                                2. Ogłoszenia klatce schodowej dla sąsiadów. W duzym bloku można w ten sposób odebraj parę ton szkła.

                                3. zamówienie u miejscowych meneli. Wystarczy spotkać jednego takiego, zaproponować mu 10 gr. za butelkę, a nie opędzisz się do końca życia. Wystarczy ci na uruchomienie małej huty szkła.
                                No to już wiem, w jaki sposób ma zgromadzić następne 1000 butelek.
                                Najpierw chyba zacznę od ogłoszenia na kilku klatkach schodowych. Myśle, że trochę się z tego uzbiera. Zamówienie u miejscowych meneli to też genialny pomysł. Mam u siebie takich całkiem sporo, więc nie będzie z tym chyba problemu.
                                Co do stadionu, to jeszcze muszę się zastanowić.
                                "All the good things for those who wait"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎