Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Śrutownik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Nie obsługiwałem to nie wiem, ale "u nas na wsi" się mówi, że przy takich młynkach trzeba poświęcić pierwsze 10kg zboża na ustawienie szczelin...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie obsługiwałem to nie wiem, ale "u nas na wsi" się mówi, że przy takich młynkach trzeba poświęcić pierwsze 10kg zboża na ustawienie szczelin...
      No a potem to już idzie
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • misiu36100
        Member
        • 07-2007
        • 36

        #4
        Podstawowy jeden z wielu postów typu czarna dziura.Ktoś zadaje pytanie linkowe z Allegro.Ktoś odpowiana na pytanie zawarte w linki.Szukający na tym forum infornacji nie znajduje jej trafiając na taki post.Podsumowanie nie wiadomo o co pytrał pytający bo link do Allegro wygasł.Odpowiedz jest ale nie wiadomo do czego bo aukcji podanej w linku nie ma.

        Comment

        • keto
          Senior
          • 07-2009
          • 388

          #5
          Pewnie chodzi o standardowy śrutownik tzw. "wiejski" do śrutowania zboża na paszę - wiem bo moja babcia ma
          Last edited by keto; 06-12-2010, 19:08.
          Pozdrawiam
          Artur

          Comment

          • Gabe
            Senior
            • 03-2010
            • 405

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiu36100 Wyświetlenie odpowiedzi
            Podstawowy jeden z wielu postów typu czarna dziura.Ktoś zadaje pytanie linkowe z Allegro.Ktoś odpowiana na pytanie zawarte w linki.Szukający na tym forum infornacji nie znajduje jej trafiając na taki post.Podsumowanie nie wiadomo o co pytrał pytający bo link do Allegro wygasł.Odpowiedz jest ale nie wiadomo do czego bo aukcji podanej w linku nie ma.
            W internecie nic nie ginie :]



            W okienku 'Numer lub adres aukcji:' wkleja się nr aukcji (z linka) i można chociaż podstawowe informacje uzyskać.

            Comment

            • misiu36100
              Member
              • 07-2007
              • 36

              #7
              No to ci powiem nie raz szukałem i nie było nic.

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiu36100 Wyświetlenie odpowiedzi
                No to ci powiem nie raz szukałem i nie było nic.
                Ale z czym masz problem?
                Zapytaj a nie czepiaj się.

                To były aukcje śrutowników do paszy.

                Comment

                • Gacek45
                  Junior
                  • 11-2014
                  • 1

                  #9
                  jeśli ktoś chce naprawdę dobry śrutownik to ja polecam mój bijakowy:
                  http://www.hodowlany.pl/i111_Mlynek_...boza_580W.html, ja go używam też do mielenia własnej kawy
                  (chciałem zamieścić zdjęcie, ale jestem tu nowy i nie mogłem znaleźć takiej możliwości)

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎