Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

The Beer Machine - maszyna do piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fantomas50
    Junior
    • 08-2011
    • 5

    The Beer Machine - maszyna do piwa

    Witam,

    zapewne większość z was zgodzi się ze mną, że piwo z "maszyny" jest w większości przypadków niesmaczne. Jednak nie zawsze. Mam znajomego, który korzysta z małej(starej czeskiej) maszynki i wytwarza genialne piwo. Szukałem na forum, ale nie znalazłem. Proponowałbym otworzyć wątek dla tych, którzy wytwarzają piwo przez maszynę. Sam tego nie robię, ale zaciekawił mnie ten fakt i zastanawiam się nad kupnem.
    Zamieszczam filmik o tej maszynie(po rosyjsku): http://www.youtube.com/watch?v=cNndF...eature=related

    Szukałem jej na sklepie browar.biz, ale nie znalazłem. Czy to jest ta maszyna: http://www.kamai.pl/p208527,c100_710...iwa+brewmaster ?

    Pozdrawiam
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fantomas50 Wyświetlenie odpowiedzi
    Szukałem jej na sklepie browar.biz, ale nie znalazłem. Czy to jest ta maszyna: http://www.kamai.pl/p208527,c100_710...iwa+brewmaster ?
    Nie, ta co podałeś link, to syf. Nic Ci z tego nie wyjdzie. Tamta czeska, to była dobra, ale już jej nie robią. A tamta, co zalinkowałeś do tego sklepu, to mówię ci wyrzucony pieniądz.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie, ta co podałeś link, to syf. (...)
      Nieważne! Ważne, że jest to fajny gadżet przed którym można się pochwalić
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #4
        Co to za czeska maszyna?

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #5
          Skoro sam tego nie robisz, to po co proponujesz założenie wątku? Kto i co będzie w nim pisał, skoro nikt nie robi piwa maszyną?

          Tak naprawdę to żadna atrakcja - nalać wody, wsypać mieszankę, zamknąć i czekać. No, jeszcze trochę gazu upuścić w międzyczasie. Lepiej i szybciej iść do sklepu i kupić sześciopak, który zajmie w lodówce dokładnie tyle miejsca, ile ta maszyna.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Gabe
            Senior
            • 03-2010
            • 405

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
            Skoro sam tego nie robisz, to po co proponujesz założenie wątku? Kto i co będzie w nim pisał, skoro nikt nie robi piwa maszyną?
            To się nazywa internetowy marketing. Linki na obcych stronach podnoszą ranking w wyszukiwarkach

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              #7
              Warzą z maszyny, warzą ...
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎