Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione suche drożdże - ankieta google

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zasada
    Senior
    • 05-2007
    • 188

    Ulubione suche drożdże - ankieta google

    Zainspirowany artykułem z przedostatniego numeru BYO oraz posiłkując się pomysłem z HBT (KLIK) zapraszam do ankiety Google:

    https://forms.gle/vVWLc6ac2YA83WDEA

    Dotyczy ona ulubiony suchych szczepów do:
    1. Amerykańskich ejli (poza mętnymi).
    2. Mętnych amerykańskich ejli.
    3. Brytyjskich ejli.
    4. Belgijskich piw klasztornych (enkel - dubbel - tripel - quadrupel).
    5. Saisonów
    6. Piw pszenicznych typu belgijskiego.
    7. Piw pszenicznych typu niemieckiego.
    8. Lagerów wszelkiej maści.

    Pod koniec sierpnia/ w początku września postaram się podsumować uzyskane wyniki, najpierw we wpisie na jednym forum, następnie tutaj i na workspace PSPD - trzech miejscach gdzie zapraszam do udziału. Uprzedzając pytania - nie jestem agentem żadnego labu
    Każde zwierzę koi dotyk
    Blaszony
  • yavo
    • 03-2009
    • 909

    #2
    To ja tylko napiszę, że zabrakło mi odpowiedzi o inne drożdże suche - akurat suchych używam tylko Lallemand Verdant IPA i Lallemand Philly Sour.

    Comment

    • zasada
      Senior
      • 05-2007
      • 188

      #3
      Dzisiaj ostatni dzień na udział, jutro rano zamykam formularz i zaglądam w arkusz z odpowiedziami. Podsumowania etc. do połowy miesiąca.
      Każde zwierzę koi dotyk
      Blaszony

      Comment

      • zasada
        Senior
        • 05-2007
        • 188

        #4
        No i spóźnienie. Miało być gotowe we wrześniu, było w październiku, a publikuję w lutym. Zamiast sesji poprawkowej semestru letniego, sesja semestru zimowego jak w pysk!
        Zapraszam - publikuję odnośnik do serwera piwo.org bo plik pdf okazuje się za duży do załącznika:
        Podsumowanie ankiety internetowej zrealizowanej w połowie 2023 wśród użytkowników forum piwo.org, forum browar.biz oraz mediów Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Tabele krzyżowe, wykresy słupkowe, krótkie podsumowania i próby interpretacji.

        Każde zwierzę koi dotyk
        Blaszony

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎