Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[Kupię/Przyjmę]Butelki 0,5L - Wrocław

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaras_wro
    Junior
    • 03-2012
    • 18

    [Kupię/Przyjmę]Butelki 0,5L - Wrocław

    Kupię/Przyjmę butelki czyste, przyjmę butelki brudne po piwie w dowolnej ilości do 400szt. z dojazdem na terenie Wrocławia (w sensie że ja dojeżdżam oczywiście =]).
    Last edited by jaras_wro; 27-11-2012, 14:46.
  • jaras_wro
    Junior
    • 03-2012
    • 18

    #2
    Temat nieaktualny - zadziwiająco dużo butelek można znaleźć na spacerach z psem w zimie.

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      Ale kup sobie NAOH do czyszczenia tych butelek.
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • jaras_wro
        Junior
        • 03-2012
        • 18

        #4
        A nie nie - nie zleżałe, już zasiedlone szkło. Trzeba sobie ustalić stałą trasę i zbierać tylko te "nowe". Poza tym przed każdym zalaniem szczota z ciepłą wodą po czym piro z wrzątkiem.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎