Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

sprzedam/zamienie butelki+transportery Lech,Tyskie-Wrocław

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zychu88
    Junior
    • 07-2011
    • 10

    sprzedam/zamienie butelki+transportery Lech,Tyskie-Wrocław

    witam
    Jak w temacie sprzedam badź zamenie skrzynki wraz z butelkami 0,5 od piw Lech, tyskie
    zamienie na piwko własnej produkcji w niedziele będe we wrocławiu tak więc zainteresowanym mogę zabrać do Wrocławia.
    660056461, priv
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Czyli puste za pełne? A w jakiej proporcji?

    Comment

    • zychu88
      Junior
      • 07-2011
      • 10

      #3
      dokładnie tak - tak opcja jest dla mnie przyjemniejsza niż pieniążki zaproponuj proszę coś na priv

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Nie sądzę by komuś z piwowarów taki układ odpowiadał.

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          A niby dlaczego miałby nie pasować? Niejeden boryka się z brakiem butelek i/lub skrzynek. Taka wymiana (w rozsądnym stosunku) jest jak najbardziej do przyjęcia.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
            A niby dlaczego miałby nie pasować? Niejeden boryka się z brakiem butelek i/lub skrzynek. Taka wymiana (w rozsądnym stosunku) jest jak najbardziej do przyjęcia.
            A jaki to rozsądny stosunek? Nie pytam nawet o zawartość tych butelek...

            Comment

            • alterbeer
              Senior
              • 09-2011
              • 138

              #7
              Skrzynka + 20 pustych butelek to koszt ok 15 zł (mówię o cenie sklepowej kaucji), myślę, że 3-5 piw domowej roboty będzie odpowiednim ekwiwalentem (w zależności od rodzaju piwa).

              Comment

              • zychu88
                Junior
                • 07-2011
                • 10

                #8
                mśle że kolega wyżej przedstawił dość rozsądna propozycje...dla mnie ma to być symboliczny gest a nie jakiś "żydowski" handel troche luzuuuu

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12205

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zychu88 Wyświetlenie odpowiedzi
                  mśle że kolega wyżej przedstawił dość rozsądna propozycje...dla mnie ma to być symboliczny gest a nie jakiś "żydowski" handel troche luzuuuu
                  Nie ma to jak prawdziwa aryjska propozycja biznesowa co?

                  Comment

                  • gwzd
                    Senior
                    • 01-2012
                    • 622

                    #10
                    A czemu od razu aryjska? Po prostu "nieżydowska", czyli z pożytkiem dla obu stron

                    e-prezes - kolega ma do oddania skrzynki i butelki, w zamian oczekuje również miłego gestu ze strony obdarowywanego. Gdzie tu widzisz jakiś problem? Przecież wiadomo, że nikt nie będzie oczekiwać za skrzynkę pustych butelek 10 czy więcej piw domowej roboty. Gdybym mieszkał we Wrocławiu to prawdopodobnie bym skorzystał z takiego układu.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      Nie określił w swojej ofercie jakie są warunki wymiany. Wyszło to dopiero w trakcie dyskusji. Osobiście nie sądziłem, że jest tylu chętnych piwowarów skłonnych oddać swoje piwo w zamian za domowe piwo. Gdybym wiedział, że tak jest sam bym się do nich zgłosił. Butelek u mnie pustych pod dostatkiem, a i kontenery się znajdą.
                      Jako piwowar uważam czas i pieniądze poświecone na uwarzenie piwa na tyle bezcenne, że sporadycznie wchodzę w takie akcje. Mój błąd... założyłem, że tak ma większość piwowarów.

                      Comment

                      • gwzd
                        Senior
                        • 01-2012
                        • 622

                        #12
                        Ciężko oczekiwać za skrzynkę pustych butelek czegoś więcej niż kilku pełnych, w dodatku domowych. Gdyby ktoś wziął ode mnie parę butelek tuż po zabutelkowaniu i przechowywał je u siebie w domu to nie widziałbym problemu w zrobieniu paru litrów więcej, naturalnie dostając w zamian niezbędny sprzęt. Doświadczonych piwowarów pewnie to już nie obchodzi, ale np. mi wciąż zależy na opinii innych odnośnie jakości i smaku mojego piwa, więc może byłbym do tego bardziej skłonny niż Ty

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎