Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

SPRZEDAM butelki 0,5l WROCŁAW

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AlaWroclaw
    Junior
    • 12-2016
    • 2

    SPRZEDAM butelki 0,5l WROCŁAW

    Ja to w ogóle nie wiem, czy to tak wypada... Piszę trochę z desperacji... Otóż... Butelki. Miłośnicy i miłośniczki piwa - mam chyba z 30 (nie liczyłam dokładnie, może być ich więcej) butelek zwrotnych i bezzwrotnych 0,5l, z pogubionymi paragonami... Czy jest tu ktoś, kto warzy piwko i np. potrzebowałby butelek i kupiłby je ode mnie?? Nie są myte, nie są od-etykietowane, są takie wiecie... po prostu... Jeśli nie ma opcji, żebym mogła tu komuś z Was odsprzedać te butelki, to...

    GDZIE ja to mogę jakoś sprzedać?? Dzwoniłam już do dwóch skupów i mówią, że szkła monopolowego nie skupują... Słyszałam, że w niektórych Kauflandach są automaty do butelek, ale nie wiem do końca, czy one przyjmują każdą butelkę? I dostaje się normalnie pieniądze? Szkoda mi wyrzucić, a nawet jak bym chciała, to nie mamy na podwórku kubłów na szkło (sic!)... i bym musiała normalnie do śmieci ogólnych :/
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    #2
    Komu się będzie chciało fatygować po kupno 30 niemytych butelek... W Kauflandach przyjmują, nie muszą mieć automatów - przy wejściu - info (koncernowe, popularne).

    Comment

    • AlaWroclaw
      Junior
      • 12-2016
      • 2

      #3
      Nie wiem, komu, mogę dowieźć.
      Pytam, bo szukam opcji odgracenia się z butelek

      A tylko Kauflandy przyjmują, czy jakieś inne większe sklepy również?

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AlaWroclaw Wyświetlenie odpowiedzi
        mam chyba z 30 (nie liczyłam dokładnie, może być ich więcej) butelek zwrotnych i bezzwrotnych 0,5l, z pogubionymi paragonami...
        Zostaw je przed byle jakim śmietnikiem, fachowcy się tym zajmą, zrobisz dobry uczynek na nowy rok, przy okazji porządek w mieszkaniu.

        Sprzedaż 30 butelek w tym bezzwrotnych z dowozem to raczej nie będzie Twój życiowy deal,
        ale podziwiam determinację i dlatego składam Ci ofertę - umówmy się na jutro pomiędzy 18-19 na jednym z parkingów na Strachowicach (okolice lotniska). Jestem skłonny zainwestować w Twój projekt ok. 1 PLN. Poznasz mnie po stroju Mikołaja i dużym worze na butelki oraz nieświeżym oddechu

        Comment

        • maro86
          Junior
          • 06-2014
          • 26

          #5
          Jeśli chodzi o Kauflandy - to sprawdzałem w 2 bydgoskich - i w żadnym nie pytają o paragon ;-) Biorą jak leci - pod warunkiem, że takie piwo mają w ofercie.

          Na ogół sklepy specjalistyczne również nie robią problemów gdy nie ma paragonu.
          Last edited by maro86; 03-01-2017, 12:24.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎