Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[S] obszerny zestaw do warzenia w domu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • errarr
    Junior
    • 08-2015
    • 3

    [S] obszerny zestaw do warzenia w domu

    Ze względu na przeprowadzkę do mieszkania, w którym nie będę miał możliwości warzenia piwa, jestem zmuszony sprzedać swój sprzęt. Większość elementów jest używana, aczkolwiek w bardzo dobrym stanie - nie warzyłem zbyt często, łącznie w karierze max 10 warek, z czego mniej niż połowa z zacieraniem.

    Poniżej elementy zestawu. Istnieje możliwość zakupu osobno, ale preferowałbym jednak całość.

    Click image for larger version

Name:	piwo.jpg
Views:	1
Size:	33,1 KB
ID:	2097006
    Last edited by errarr; 29-11-2017, 11:16.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Trochę szkoda, że się pozbywasz już na samym początku przygody (kilka takich wyprzedaży sam zaliczyłem jako kupujący). Nie sprzedasz tego w cenie zakupu, a wracając do przygody zapłacisz drugi raz. Przemyśl, czy nie da się tego gdzieś skitrać do czasu, aż będziesz mógł. To nie jest duża przestrzeń, która to zajmuje.

    Comment

    • errarr
      Junior
      • 08-2015
      • 3

      #3
      Do góry!

      Comment

      • michal89216
        Member
        • 10-2017
        • 43

        #4
        cześć, cały czas aktualne?

        Comment

        • errarr
          Junior
          • 08-2015
          • 3

          #5
          Tak, nadal aktualne

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎