Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[Sprzedam] Miód piekarniczy/zlewki - Braniewo na Warmii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • matwil
    Junior
    • 08-2019
    • 1

    [Sprzedam] Miód piekarniczy/zlewki - Braniewo na Warmii

    Dzień Państwu,
    jestem pszczelarzem (www.miodywilenskich.pl do weryfikacji )i na przestrzeni kilku ostatni lat nagromadziło mi się miód który, pozostał mi po miodobraniach lub rozlewach miodu do słoików.

    Z racji tego że mam go jakieś 12 hoboków (30L/szt) i wszystkiego nie dam rady przerobić na trunki alkoholowe różne, informuje Państwa iż posiadam duże ilości miodu którego nadają się idealnie na dodatek do wytarzania alkoholowych trunków.

    Hoboki mają różny "skład" od miodu rzepakowego po gryczany w sobie, wymieszane w proporcjach bliżej nieznanych.

    Cena 15zł/kg w hobokach jest od 40 do 45 kg miodu.

    Tel: 518 261 404 (proszę o kontakt po godzinie 16)
    mail: mw@miodywilenskich.pl

    Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.
    Last edited by matwil; 04-08-2019, 09:22.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎