Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Szyszki Chmielowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefi Wyświetlenie odpowiedzi
    ...
    Co do zawartości alfakwasów nie było "kompetentnej osoby" w momencie jak ja byłem, ale uzyskałem odpowiedź że były robione pomiary i na pewno uzyskam odpowiedź jak tylko wróci osoba która ma "te wszystkie papiery".
    Więc jak ktoś chętny to na PRV szczegóły.
    Czy już są znane wyniki pomiarów?
    Tak na prawdę pytam z ciekawości
    Nie bawię w aptekarską dokładność w dozowaniu chmielu
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #47
      Czy wszyscy zamawiający chmiel od szefiego już go otrzymali?
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • coder
        Senior
        • 10-2006
        • 1347

        #48
        Ja tak, już 2 warki nim chmieliłem

        Comment

        • szefi
          Senior
          • 12-2005
          • 194

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
          Zamówiony i zapłacony... zresztą
          poleciałby do Ciebie za pierszwą transzą, a nie z mojejgo powodu rzeczywiście poleżała paczka i czekała na wysłanie, ale już poszła i powinna być już u CIebie...

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefi Wyświetlenie odpowiedzi
            poleciałby do Ciebie za pierszwą transzą, a nie z mojejgo powodu rzeczywiście poleżała paczka i czekała na wysłanie, ale już poszła i powinna być już u CIebie...
            I dotarły.
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • coder
              Senior
              • 10-2006
              • 1347

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefi Wyświetlenie odpowiedzi
              No niestety nie udało mi się uzyskać informacji na temat zawartości alfakwasów, gdyż pani nie otrzymała jeszcze wyników z Poznania.
              Wyniki mają być pod koniec września. Jak tylko będę wiedział umieszcze na forum.
              No i jak, są te wyniki badań? Widzę, że tegoroczna marynka ma od 7 do 13%, spory rozrzut...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎