Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Kwidzyn - drożdże

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SlawekT
    Senior
    • 08-2006
    • 174

    Kwidzyn - drożdże

    Czy kroś w Kwidzynie waży piwo? Chętnie bym podjął współpracę w kwestii wymiany drożdży i innych surowców
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    #2
    Hmm, masz dziwne hobby?
    Co raz więcej ludzi w Polsce warzy piwo, ale żeby od razu je ważyć, ja osobiście o czymś takim nie słyszałem.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • SlawekT
      Senior
      • 08-2006
      • 174

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      Hmm, masz dziwne hobby?
      Co raz więcej ludzi w Polsce warzy piwo, ale żeby od razu je ważyć, ja osobiście o czymś takim nie słyszałem.

      O f*ck! Maaz rację, już któryś raz robię ten błąd. Ja wyedytować post?? Kiedyś się dało, teraz nie wiem jak!

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SlawekT Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy kroś w Kwidzynie waży piwo? Chętnie bym podjął współpracę w kwestii wymiany drożdży i innych surowców
        Jeśli bywasz w Trójmieście to możesz się jakoś wcześniej zaanonsować i coś się wykombinuje.
        Tak dla przykładu w weekend będę miał na zbyciu świeżą gęstwę "London ESB".
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • SlawekT
          Senior
          • 08-2006
          • 174

          #5
          OK, zdaje się, ż epoznaliśmy się na innym forum, chętnie podejmę współpracę, chociaż na razie takich egzotycznych specyfików nie stosuję. DO tej pory z tych mniej standardowyxh rożdży używałem Wyeast THG 3787, Witbier 3944 i Bohemian Lager 2001. Mam dostępne gęstwy lub w zamrażarce w glicerynie. Odwzajemniam się zaproszeniem do Kwidzyna, w tym także na degustację!

          Comment

          • SlawekT
            Senior
            • 08-2006
            • 174

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
            Jeśli bywasz w Trójmieście to możesz się jakoś wcześniej zaanonsować i coś się wykombinuje.
            Tak dla przykładu w weekend będę miał na zbyciu świeżą gęstwę "London ESB".
            Aha, a jak tegoroczne zbiory chmielowe? Ja dziś zebrałem moją Marynkę. Zaraz robię wpis ze zdjęciami w stosownym dziale.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎