Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Pożycze/odkupuię uszczelkę do zaworka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    Pożycze/odkupuię uszczelkę do zaworka

    Witam

    Z racji braku uszczeli do rurki fermentacyjnej prosze o pożyczenie lub możliwość odkupienia - brak mi takowej a teraz na szybko trzeba (nie ma czasu aby zamówić ....)

    Jeżeli jest ktoś tak miły z okolic wrocławia lub nawet z samego Wrocławia to chętnie pożyczę/odkupię

    Dla niezorientowanych załączam załącznik w postaci zdjęcia obrazujący przedmiot (może ktoś w domu ma a nawet nie wie do czego to jest )

    Pozdrawiam
    piotry
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    A po co Ci to, zupełnie zbędna zabawka
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Bogdan64
      Junior
      • 12-2007
      • 3

      #3
      Uszczelka

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam

      Z racji braku uszczeli do rurki fermentacyjnej prosze o pożyczenie lub możliwość odkupienia - brak mi takowej a teraz na szybko trzeba (nie ma czasu aby zamówić ....)

      Jeżeli jest ktoś tak miły z okolic wrocławia lub nawet z samego Wrocławia to chętnie pożyczę/odkupię

      Dla niezorientowanych załączam załącznik w postaci zdjęcia obrazujący przedmiot (może ktoś w domu ma a nawet nie wie do czego to jest )

      Pozdrawiam
      piotry
      Witam.
      Mam do oddania.

      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        A po co Ci to, zupełnie zbędna zabawka
        no potrzebna, aby na cichej fermentor był w miarę szczelny i dodatkowo nie wybuchł przy nadmiarze cisnienia ...

        Comment

        • huanghua
          Senior
          • 10-2005
          • 1910

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
          no potrzebna, aby na cichej fermentor był w miarę szczelny i dodatkowo nie wybuchł przy nadmiarze cisnienia ...
          Marusia ma rację. Jest zbędny.
          Przykrywasz szczelnie wiekiem i przy nadciśnieniu sam się lekko rozszczelnia i nadmiar CO2...ucieeeeeeeka.
          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎