Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Gęstwa Ale Wrocław

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Farek
    Junior
    • 02-2007
    • 3

    Gęstwa Ale Wrocław

    Z racji braku drożdży, a z drugiej strony mnóstwa czasu na warzenie poszukuję na gwałt (max do piątku 24 kwietnia) na terenie Wrocławia gęstwy drożdży Ale do piw jasnych np. Wyeast 1968 London ESB Ale lub zwykłe popularne Safale S-04. Właściwie to wszystkie drożdże będą mile widziane.

    Nie przewiduję, że ktoś mi podaruje drożdżaki za darmo także pisać śmiało ewentualną cenę za gęstwę

    Pozdrawiam!
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Wiesz - zawsze można coś wymyślić lecz za cholerę nie wiem z kim mam do czynienia.
    Jedno co wiem to, że mało poczytałeś to forum a nawet, że nie przeczytałeś tego działu w którym postawiłeś ogłoszenie.
    Nie słyszałem aby ktoś handlował gęstwą A może mi coś umknęło?
    Pozdrawiam.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #3
      Pod Wrocławiem jest sklep więc mozna sobie podjechac.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • Farek
        Junior
        • 02-2007
        • 3

        #4
        Moja oferta co do ceny była niejako zachętą, jeśli została odebrana w nieodpowiedni sposób- to przepraszam... Trochę czytałem to forum, będzie ze dwa-trzy lata, lecz nie mogę się poszczycić, że przeczytałem dużo (bo to pojęcie względne).

        Co do tego sklepu pod Wrocławiem- masz na myśli Kostomłoty? Bardzo chętnie, lecz nie dysponuję samochodem i tu największy problem...
        Last edited by Farek; 22-04-2009, 21:39.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Sklep pod Wrockiem dojeżdża z zamówieniami do Wrocka. Niestety, trochę krótki termin wymyśliłeś, na pewno będziemy na Szkółce w Czeskim Raju w niedzielę, co do piątku nie mogę nic obiecać. W razie czego odezwę się w niniejszym temacie.
          Następnym razem trochę wcześniej dawać znać o takich potrzebach, no i jakbyś wypełnił profil, było by miło
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Farek
            Junior
            • 02-2007
            • 3

            #6
            No właśnie ten termin wypadł strasznie "przypadkowo", widzę że najlepiej będzie trochę poczekać i złożyć zamówienie w sklepie i odebrać w przyszłym tygodniu we Wrocku. A więc uważam temat za zamknięty (chyba że ktoś się zgłosi ze zbędną gęstwą...)

            PS. Już uzupełniam profil

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              A no tak - studia Wro, potem Polkowice na weekend?
              Jeszcze nic straconego, jak wspominałam - odezwę się w tym temacie, jeśli się okaże, że w piątek będzie możliwy odbiór we Wrocku. Albo najlepiej podaj mi swój nr tel. na PW.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Farek Wyświetlenie odpowiedzi
                Z racji braku drożdży, a z drugiej strony mnóstwa czasu na warzenie poszukuję na gwałt (max do piątku 24 kwietnia) na terenie Wrocławia gęstwy drożdży Ale do piw jasnych np. Wyeast 1968 London ESB Ale lub zwykłe popularne Safale S-04. Właściwie to wszystkie drożdże będą mile widziane.

                Nie przewiduję, że ktoś mi podaruje drożdżaki za darmo także pisać śmiało ewentualną cenę za gęstwę

                Pozdrawiam!
                Gęstwę London ESB Ale mam i podaruję nawet za darmo.
                Odezwij się na PW to jutro zabiorę ze sobą z domu.
                Last edited by mareks; 23-04-2009, 07:40.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎