Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Przyjmę mloto

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chronos
    Junior
    • 10-2010
    • 8

    Przyjmę mloto

    Witam
    Jeżeli nie macie co zrobić z młotem powstałym z waszego złotego trunku mój znajomy z okolic oborniki wlkp moze przyjac spore ilosci oto jego dane :
    Jakub
    gg 18424662
    tel0612961859
    Mocne piwo, gryząca tabaka i dziewka w zdobnej szacie są teraz w moim guście
  • wogosz
    Senior
    • 12-2005
    • 1007

    #2
    Niech przyśle ciężarówkę; za około tydzień będę miał 10kg.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #3
      Jak Oborniki, to pisz do Kopyra.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • chronos
        Junior
        • 10-2010
        • 8

        #4
        wagosz jak coś to się kontaktuj z nim bo ja robię za pośrednika mam nadzieje ze się dogadacie
        delvish chodzi o Oborniki Wielkopolskie pod poznaniem
        Last edited by chronos; 05-09-2011, 14:21.
        Mocne piwo, gryząca tabaka i dziewka w zdobnej szacie są teraz w moim guście

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #5
          wogosz to spore ilości przerabia
          Last edited by kangurpl; 06-09-2011, 08:14.
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎