Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Oddam butelki - Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • agai3
    Junior
    • 01-2012
    • 5

    Oddam butelki - Warszawa

    Mam do oddania 40 butelek po piwie (różne, ale wszystkie z adnotacją 'butelka zwrotna', to zakładam, że standardowe). Butelki są opłukane, ale z etykietami.

    Jedyny warunek to osobisty odbiór na Mokotowie.
  • kraju
    Junior
    • 03-2012
    • 1

    #2
    czy ta oferta butelek nadal aktualna???

    Comment

    • agai3
      Junior
      • 01-2012
      • 5

      #3
      Butelki

      Witam!

      Już jestem w Warszawie. Zapraszam po butelki (na chwilę obecną około 30) na Mokotów. Powinnam być w domu wieczorami i przez większość weekendu.

      Proszę o kontakt telefoniczny: 501 565 060.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎