Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moj domowy sposob

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo70
    † 1970-2019 Piwosz w Raju
    • 05-2007
    • 1501

    No ładne cacka ja też bym chętnie nabył, nawet tylko w celach dekoracyjnych, ale lepiej jakby można było lać do tego piwko
    Save water, drink beer ...

    http://www.parowozy.com.pl/
    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      W starych beczkach na benzynę były podobne jak nie identyczne. Może te z nowych też pasują.
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        dzięki ale takiego nie otrzymałem
        pytanie nr 2
        Gdzie wykombinować zaślepki do tych beczek
        Jak mi przypomnisz przed WWP to poszukam, może mamy gdzieś schowane jakieś zapasowe. Co do drugiego pytania to już do Piwowara - on wie
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
          W starych beczkach na benzynę były podobne jak nie identyczne. Może te z nowych też pasują.
          chodzi mi o zaślepki w których miejsce wbija się kran
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            chodzi mi o zaślepki w których miejsce wbija się kran
            Swoją drogą po co Ci te zaślepki - GulGul nam radził, żeby od razu wbić krany i się w żadne zaślepki nie bawić i tak też poczyniliśmy - co prawda beczka czeka na swoje pierwsze napełnienie, ale on tak leżakuje z powodzeniem.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Swoją drogą po co Ci te zaślepki - GulGul nam radził, żeby od razu wbić krany i się w żadne zaślepki nie bawić i tak też poczyniliśmy - co prawda beczka czeka na swoje pierwsze napełnienie, ale on tak leżakuje z powodzeniem.
              Moja beczka posiada dwa otwory ( z boku i na górze ) i któryś muszę zaślepić , a i beczki są dwie a kran jeden
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Moja beczka posiada dwa otwory ( z boku i na górze ) i któryś muszę zaślepić , a i beczki są dwie a kran jeden
                Takiemu to dobrze - my mamy dwa krany i jedną beczkę W każdym bądź razie w Twoim wypadku trzeba liczyć na dobre serce Piwowara i jego szerokie kontakty.
                Last edited by Maggyk; 22-04-2010, 22:00.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • przemo70
                  † 1970-2019 Piwosz w Raju
                  • 05-2007
                  • 1501

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Moja beczka posiada dwa otwory ( z boku i na górze ) i któryś muszę zaślepić , a i beczki są dwie a kran jeden
                  Tak to jest jak występuje nadmiar otworów, potem jest dylemat jak je zaślepić
                  Save water, drink beer ...

                  http://www.parowozy.com.pl/
                  http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                  https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                  Comment

                  • Piwowar
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 2543

                    Zaślepki albo oryginalne korki, mogę każdemu zainteresowanemu podesłać, bo mam trochę w zapasie.
                    Archiwum piwne

                    Poznaj
                    http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                    Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                    Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwowar Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zaślepki albo oryginalne korki, mogę każdemu zainteresowanemu podesłać, bo mam trochę w zapasie.
                      To jestem zainteresowany
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        dzięki ale takiego nie otrzymałem
                        Przypomnij się przed Warsztatami, jeszcze mam jakieś dwie sztuki, to wezmę dla Cię
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak mi przypomnisz przed WWP to poszukam, może mamy gdzieś schowane jakieś zapasowe.
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Przypomnij się przed Warsztatami, jeszcze mam jakieś dwie sztuki, to wezmę dla Cię
                          I kogo wybrać
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            I kogo wybrać
                            Możesz jeden wziąć od Marusi, jeden ode mnie - bylebyś pamiętał, żeby nam przypomnieć

                            Andriusza, jak coś to możesz kanałem przerzutowym przekazać zaślepki dla Anteksa - my mu jakoś je dostarczymy na którejś imprezie - oczywiście za piwo, które kanałem przerzucimy do Ciebie
                            Last edited by Maggyk; 23-04-2010, 21:29.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi

                              Andriusza, jak coś to możesz kanałem przerzutowym przekazać zaślepki dla Anteksa - my mu jakoś je dostarczymy na którejś imprezie - oczywiście za piwo, które kanałem przerzucimy do Ciebie
                              Jak dobrze posłuchać mądrego człowieka , a bywam na Opolszczyźnie ( najbliższe w poniedziałek , natępnie za 3 tygodnie i później chyba dopiero w wakacje )
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • Piwowar
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 2543

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                                Możesz jeden wziąć od Marusi, jeden ode mnie - bylebyś pamiętał, żeby nam przypomnieć

                                Andriusza, jak coś to możesz kanałem przerzutowym przekazać zaślepki dla Anteksa - my mu jakoś je dostarczymy na którejś imprezie - oczywiście za piwo, które kanałem przerzucimy do Ciebie
                                Już je mam zapakowane i sam wyślę pocztą, ale z kanału przeżutowego - piwnego w drugą stronę chętnie skorzystam. Zresztą kto się zna na kanałach tak dobrze jak ja?
                                Archiwum piwne

                                Poznaj
                                http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                                Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                                Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎