Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Zew Natury ruszył

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
    Ale te piwa muszą trochę dojrzeć - one nie są do młodocianej konsumpcji
    Poza tym chorującym na anginę (i innym chorym) piwa w masowych ilościach nie proponujemy w ramach wychowania w trzeźwości
    Młodociany nie jestem i obiecuję pić ciepłe . A tak serio to bym zaczekał na wyzdrowienie. Cierpliwość to moje drugie imię.
    A teraz kończę zaśmiecanie tego tematu.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #77
      Powrót do tematu: wszystko w normie Piwa dopieszczone stoją sobie w stałej temperaturze i dorastają do posiadania etykiet, coby zwać się prawdziwymi piwami Cyborga Możliwe, że Arkowi zawieruszą się jeszcze jakieś zdjęcia z frontu...
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Ark
        .
        • 04-2003
        • 414

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        dorastają do posiadania etykiet, coby zwać się prawdziwymi piwami Cyborga
        Etykiety również powoli dorastają

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        Możliwe, że Arkowi zawieruszą się jeszcze jakieś zdjęcia z frontu...
        Całkiem możliwe, ale raczej monotematyczne będą
        Z pierwszej degustacji będą ciekawsze ale z racji mego postanowienia nieprędko to nastąpi
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • Ark
          .
          • 04-2003
          • 414

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
          Powrót do tematu: wszystko w normie Piwa dopieszczone stoją sobie w stałej temperaturze
          Skontrolowałem piwnicę. Poza tym, iż piwa dorobiły się strażników - armia komarów, nic się nie przemknie - wszystko w jak najlepszym porządku.

          Przy okazji zrobiłem trochę miejsca na nadchodzącą produkcję.
          Idzie zima = czas zrobić jakieś zapasy
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ark
            Skontrolowałem piwnicę. Poza tym, iż piwa dorobiły się strażników - armia komarów, nic się nie przemknie
            Dobra strategia! W mojej piwnicy sytuacja wygląda odmiennie. Wprawdzie strażników jest mniej, ale są nimi pająki i skutecznie stawiają pajęczynowe zasieki

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              #81
              Niestety muszę zawieść etykietowiczów - w związku z brakiem sprawnego komputera, a także ochoty do etykietowania się (i to dosłownie "się"), Cyborg jest zmuszona odrzucić na bok wszelkie zwierzątka, metale i sesje fotograficzne - etykietami będą gotowe rysunki, za których przekazanie serdecznie dziękuję mojemu koledze-wampirowi. Na rysunki zostaną jedynie narzucone najważniejsze info dotyczące mego metalicznego piwa.
              Przykro mi, że zawodzę co po niektórych...
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #82
                Pierwsza degustacja Femme Fatale

                Piwko cudnie (jak dla mnie) pachnie drożdżami i lekko moim tajemniczym składnikiem. Ciemniutkie, nieprzejrzyste, smak - mogłabym, jak sok pić. Tylko szkoda, że bardzo słabe nagazowanie - praktycznie zero piany w kilka sekund po nalaniu
                Ogólnie może nie jest ono doskonałe, ale uważam, że jak na pierwsze piwo, to całkiem całkiem - nie narzekam
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • Ark
                  .
                  • 04-2003
                  • 414

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                  Ogólnie może nie jest ono doskonałe, ale uważam, że jak na pierwsze piwo, to całkiem całkiem - nie narzekam
                  Skromnie powiedziane

                  Piwko bardzo dobre. Degustuję w pobliżu nocnej lampki - bardzo ładne refleksy świetlne przy dnie, szkoda, iż aparatu nie mam...
                  Zabijcie mnie, ale nie potrafię opisać zapachu. Wiem tylko, że mi się podoba
                  W smaku bardzo dobre, czuć wysoki udział ciemnych słodów (lubię takie piwa) i ów tajemniczy składnik (na początku słabo, potem dość wyraźnie wyczuwalny)
                  Oby tak dalej

                  I tylko piany do pełni szczęścia brakuje...
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #84
                    Ark> przypominam, że do opisywania piw domowych innych osób istnieje dział "Piwo konkretnie / piwa z browarów domowych"
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Ark
                      .
                      • 04-2003
                      • 414

                      #85
                      Zaraz przeniosę

                      (będzie dodatkowy post )
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #86
                        Pierwsza degustacja Czarnego Orfeusza

                        Hmmm... Po wczorajszej degustacji zastanawiam się, czy ma sens dalsze moje warzenie, bo chyba lepszego piwa nie uda mi się zrobić Ciemne, nieprzejrzyste jak smoła, piękny zapach, świetny mocny lekko goryczkowy smak, no i wreszcie właściwe nagazowanie Normalnie popadłam w samouwielbienie! Szkoda, że tak mało nawarzyłam Więcej nie piszę, poczekam na opinie bezstronnych świadków
                        Dla zainteresowanych - to miało być na etykiecie, która z przyczyn finansowych nie powstała... Może następnym razem?
                        Attached Files
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #87
                          Chętnie sfinansuję powstanie tej architektonicznej etykiety

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            #88
                            Arcy> czyżbyś chciał zostać sponsorem Cyborga?
                            Pożyjemy, zobaczymy, a na razie i tak piwo nie jest złe, a do tego z samych naturalnych składników, więc dumą moją mimo wszystko jest
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              #89
                              Cieszę się, bo feedback podegustacyjny laików jest całkiem pozytywny (tylko jak zmusić ludzi, żeby się zalogowali na Forum?)
                              Zauważyłam ostatnio, że zapomniałam umieścić pierwowzoru etykiety na Femme Fatale.
                              Otóż idee były dwie: albo poniższy rysunek, albo zrobienie zdjęcia Cyborga ( ) tudzież jakiejś kobiety bazując na załączonej fotce AFP.
                              Attached Files
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎