Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Feeryczny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    Browar Feeryczny

    Pierwsze poczynania Cyborga zostały opisanie w ramach występów gościnnych w Kadach (począwszy od postu nr 28).
    W chwili obecnej browar jest w trakcie pertraktacji leasingowych, zbierania składników na kolejne piwa oraz eksperymentowania na laikach.
    Na szczęście Cyborgi potrafią sobie same komputer naprawić, więc łudzę się, że uda mi się opisywać szczegółowe produkty (o ile dane im będzie powstać).
    Ps. Powyższe jest postem wprowadzający, no i ustanawiającym nową nazwę dla poczynań autora Femme Fatale i Czarnego Orfeusza.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • Chris
    Senior
    • 05-2004
    • 812

    #2
    Mam dwa pytania:
    1. Skąd ta nazwa? chcesz aby Twoje piwo było "fee"?
    2. Jakieś plany na nastepną warke?
    Powodzenia!
    chickkiller :)

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Nazwa zapewne od feerii smaków, mam rację?
      No to widzę, że Cyborg wpadł jak śliwka w brzeczkę Kiedy następna warka i, że powtórzę za Chrisem, jaka?
      Pertraktacje leasingowe dotyczą leasingu sprzętu celem warzenia u Cyborga, czy też leasingu sprzętu oraz lokalu celem warzenia przez Cyborga w jakimś innym browarze domowym?

      Comment

      • garfunkel
        Senior
        • 04-2005
        • 1068

        #4
        Mnie się ów browar tak ulotnie, czarodziejsko kojarzy...pstryk różdżką!...i Czarny Orfeusz...; znowu pstryk!...i Femme Fatale...

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Oby więcej takiego... pstrykania
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            #6
            Feeryczny - od feerii barw i smaków, oraz od takich tam moich małych magicznych sekretów [Chris, albo specjalnie się narażasz i nie chcesz dostać kolejnej butelki mego piwa, albo musisz słownik języka polskiego przejrzeć ]

            Pertraktacje dotyczą wyleasingowania sprzętu i warzenia w siedzibie Browaru Feerycznego. Stąd też me obawy - pierwsze zupełnie samotnego warzenie praktycznie bez możliwości jakiekolwiek konsultacji (brak netu i niebotyczny rachunek za telefon). Do tego skoro moje pierwsze wyczyny tak się spodobały, obawiam się, że kolejne piwo może wyjść tylko gorsze...
            No i oczywiście muszę trochę bicepsy i tricepsy poćwiczyć, coby móc gary bez problemu dźwigać.

            A co do pstrykania - mam juz ambitne pomysły na etykiety
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              #7
              Ps. Piwne podziękowania dla Maruśki za Marynkę
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • Chris
                Senior
                • 05-2004
                • 812

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                Feeryczny - od feerii barw i smaków, oraz od takich tam moich małych magicznych sekretów [Chris, albo specjalnie się narażasz i nie chcesz dostać kolejnej butelki mego piwa, albo musisz słownik języka polskiego przejrzeć ]
                To była taka mała prowokacja A na kolejne butelki od Ciebie czekam niecierpliwie.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                Stąd też me obawy - pierwsze zupełnie samotnego warzenie praktycznie bez możliwości jakiekolwiek konsultacji (brak netu i niebotyczny rachunek za telefon).
                To też da sie załatwić
                chickkiller :)

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris
                  To była taka mała prowokacja A na kolejne butelki od Ciebie czekam niecierpliwie.
                  Rozumiem, że na puste butelki bez etykiet chcesz się załapać
                  Ps. Właśnie powstała nazwa kolejnego piwa i jestem w trakcie pracy nad etykietą.
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #10
                    A nad piwkiem???

                    Comment

                    • jasiu_piwosz
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 620

                      #11
                      Z niecierpliwością czekamy na etykiety.

                      Comment

                      • peter_1000
                        Senior
                        • 05-2003
                        • 583

                        #12
                        Chciałbym donieść że Browar Feeryczny to zwykła podróbka Browaru Fortecznego.
                        Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter_1000
                          Chciałbym donieść że Browar Feeryczny to zwykła podróbka Browaru Fortecznego.
                          Pfff... A próbowałeś moich pierwszych piw?

                          No więc w ramach "chciałabym, ale boję się", następne piwo również będzie należało do ciemnych. Prawdopodobnie dzisiaj dojedzie do mnie sprzęt, zbieram składniki i myślę nad kolejną recepturą. Jedynym problemem jest znalezienie choć jednego dnia wolnego (= bez pracy), co jeszcze od miesiąca mi się nie zdarzyło. Łudzę się, że może 3 grudnia ześrutuję, co trzeba i 4 uda mi się zainaugurować prace browarnicze
                          Na razie dostałam propozycję otrzymania drożdzy Burton Ale, bądź Muntons Gold - po zasięgnięciu porad chyba zdecyduję się na te pierwsze.
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            #14
                            Podziękowania dla Browaru Christofer za dostarczenie sprzętu do moich eksperymentów (Cyborg nawet nie czuje, jak mu się rymuje).
                            Czekam jeszcze na część składników, ale powstał już zarys projektu diabelskiego piwa (ciemnego, oczywiście), nazwa takoż. Tylko muszę jeszcze trochę się dokształcić, co do składników, coby mieszanki wybuchowej nie stworzyć.
                            Zastanawiam się też, jaki słód wybrać na podstawę zacieru.
                            Planowane rozpoczęcie prac - 3 grudnia.
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                              (...)
                              Zastanawiam się też, jaki słód wybrać na podstawę zacieru.
                              Planowane rozpoczęcie prac - 3 grudnia.
                              No dużego wyboru co do tej podstawy to raczej nie masz
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎