Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lipiec o smaku Pilsa.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cafekot
    Member
    • 08-2005
    • 40

    #16
    Nie biegam – ze sportów jedynie uprawiam leżenie na czas.
    Wiem że warto robić piwka tzw. markowe czyli wg określonych receptur ale nie korci czasami was uwarzyć jakiegoś dziwoląga przecież może to się okazać własnym hitem.
    Tak naprawdę to piszę aby podzielić się z wami szczęśliwą nowiną przez którą spać nie mogę – za parę godzin jadę odebrać dwa wory słodu za całkowitą darmochę (znajomek znajomka załatwił ze znajomego browaru) ale się będzie działo :-) tylko niech wreszcie ten śrutownik doślą !!!

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cafekot
      - Ekstrakt słodowy w proszku JASNY 200g (starter)
      Używasz drogiego sproszkowanego ekstraktu do robienia startera drożdżowego? A nie lepiej dawać go do butelek do refermentacji - piwe jest wtedy wyraźnie smaczniejsze...
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
        Używasz drogiego sproszkowanego ekstraktu do robienia startera drożdżowego? A nie lepiej dawać go do butelek do refermentacji - piwe jest wtedy wyraźnie smaczniejsze...
        Przede wszystkim pianę ma lepszą niz w przypadku użycia cukru do refermentacji.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • fellix-f1
          Senior
          • 12-2005
          • 157

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cafekot
          Nie biegam – ze sportów jedynie uprawiam leżenie na czas.
          Wiem że warto robić piwka tzw. markowe czyli wg określonych receptur ale nie korci czasami was uwarzyć jakiegoś dziwoląga przecież może to się okazać własnym hitem.
          Tak naprawdę to piszę aby podzielić się z wami szczęśliwą nowiną przez którą spać nie mogę – za parę godzin jadę odebrać dwa wory słodu za całkowitą darmochę (znajomek znajomka załatwił ze znajomego browaru) ale się będzie działo :-) tylko niech wreszcie ten śrutownik doślą !!!
          znajomek znajomka załatwił ze znajomego browaru Tak to się załatwiało za komuny, teraz się kupuje.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎