Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spis browarów przedwojennych ziem polskich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Leonpraga
    Senior
    • 02-2005
    • 468

    #2
    Myślę że prawie nikomu się to nie przyda, to jest jedynie znikoma część spisu katalogowego, Browarów Polskich na byłych i obecnych terenach Polski.

    Comment

    • kolumbik
      Junior
      • 02-2009
      • 5

      #3
      Nie aż taka znikoma, a przydać to się może komuś przyda, tutaj jak do tej pory nie znalazłem takiego zbioru wszystkich browarów

      Comment

      • Tomek-Pasieka
        Senior
        • 10-2005
        • 197

        #4
        uboga ta lista. Brak np. Nakła nad Notecią, Mroczy, Szubina (że wymienię moje okolice) żeby wiele nie szukać

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Spis wg mnie chamsko skopiowany z istniejącej znacznie wcześniej w necie listy browarów jaka znajduje się na stronie Janusza Skrzyniarza http://www.zsir.ia.polsl.pl/hosil/etykiety.htm
          Samo znalezienie go w necie też nie jest problemem gdyż często po wpisaniu nazwy któregoś z wymienionych browarów podaje go wyszukiwarka poprzez co i ja widziałem ten spis.
          Póki co wg mnie (ale i tak daleki jeszcze do ideału) najlepszy i najbardziej kompletny jest KSIĄŻKOWY spis browarów ziem polskich wydany przez niemiecki klub birrofilistów BDM FvB.
          Last edited by Cooper; 22-03-2009, 18:06.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Leonpraga
            Senior
            • 02-2005
            • 468

            #6
            Mój spis "Browary Polskie na byłych i obecnych trenach Polski" powstaje w częściowym oparciu o spis niemiecki, obecnie jest w nim ponad 3 000 browarów i ponad 20 000 właścicieli, więc ta lista którą przedstawiłeś to mały pikuś. Spis ten robię z przerwami około 9 lat na bieżąco są wpisywane napływające nowe dane, przy sprzyjających okolicznościach jestem wstanie skończyć go w ciągu roku ale i tak zawsze będą dochodziły nowe informację które będą go powiększały, Jeżeli już się ukaże to zapewne w wersji katalogowej pisanej i płytowej.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎