Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artykuł Adama Płoskiego o szczycieńskim browarnictwie - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • muzealnik
    Senior
    • 09-2007
    • 141

    #16
    Sprostowanie że ty BYŁEŚ za ManU.
    coś z piwem zrobić... próbuję

    Comment

    • AdamP
      Senior
      • 05-2002
      • 111

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
      No cóż po prostu nie znam poprzednich artykułów. A pytanie nasuwa się samo: gdzie można je przeczytać?
      Odpowiedź tez nasuwa się sama
      Oba teksty można przeczytać tu:
      1. Tradycje piwowarskie Szczytna, [w:] Warmińsko - Mazurski Biuletyn Konserwatorski, 2001, R. 3, s. 112–130,
      2. Browarnictwo południowych Mazur, [w:] Rocznik Mazurski, 2002, t. 6, s. 104–116.

      Drugi z nich, nieco zmieniony, jest już od jakiegoś czasu na browarze - tu: http://www.browar.biz/artykuly.php?id=82
      Pierwszy z w/w powinienem mieć w wersji elektronicznej, ale nie będzie pewnie to wersja ostateczna - wydrukowana, bo przed korektami itp. Jeśli będziesz zainteresowany to daj znać, a wtedy prześlę Ci na maila.

      Comment

      • AdamP
        Senior
        • 05-2002
        • 111

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
        Dołączam się do głosów u umieszczenie tego artykułu na pierwszej stronie, tym bardziej, że kopyr nie ma nic przeciwko temu
        No widzisz my swoje, a Admin swoje!

        Comment

        • AdamP
          Senior
          • 05-2002
          • 111

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika muzealnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Brnąc dalej w dyskusje o artykułach Adama uprzejmie prosze o rezygnację ze wszystkich wątków kamiennych, drogowych i folwarcznych i skupienie się na Browarach.

          Po drugie odwołuję swe pierwsze słowa o skromności i wszelkich zaletach Autora.

          Po tym jak mnie potraktował wczoraj wszystkie są nieaktualne.
          Nie można dzonić o 20:35 do człowieka mieszkającego na drugim końcu miasta i proponować wspólnego oglądania finału LM w lokalu oddalonym o 3 minuty od własnego lokum.
          Adaś mam nadzieję, że byłem za ManU.
          Pozdrawiam Ciebie i twoją beczkę
          Kolega Muzealnik zdecydowanie za dużo o mnie wie i jeszcze podaje to do publicznej wiadomości!
          Melduję, że tematy, o których pisałeś szczęśliwie zakończyłem. A przy okazji folwarków to przyznam, że temat XIX w. browarów folwarcznych trochę mnie zainteresował. Może ktoś na forum założy kiedyś wątek z tym związany...
          No i jeszcze jedno - ja dowiedziałem się o piwku meczowym o 20.33. Trochę spontaniczności kolego nie zaszkodzi!

          Comment

          • muzealnik
            Senior
            • 09-2007
            • 141

            #20
            Spontaniczność to spontaniczność - a nie informacja niemożliwa do spełnienia.

            Drugą kwestią pozostaje dobre wychowanie. Ja zaprasząłem kolegę AdamaP z trzydniowym wyprzedzeniem.
            Cóż mam nadzieję, że skoro nie może przybyć to przyjdzie po butle i w czasie wizyty w Stolicy odwiedzi Arkadię.
            Pozdrawiam

            PEWNIE BĘDĘ GŁOSEM TŁUMU, ALE MOŻE TRZEBA POMYŚLEĆ O WYDWNICTWIE PIWNYM (dot. Prus wschodnich i ich pozostałości).

            Pomyśl to pogadamy
            coś z piwem zrobić... próbuję

            Comment

            • muzealnik
              Senior
              • 09-2007
              • 141

              #21
              i jeszcze jedno
              Idź chłopaku wcześniej spać.
              Jak chodzisz spać późno to zamiast wspomagać lokalne browary inwestujesz w napoje co dodają skzydeł.
              coś z piwem zrobić... próbuję

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎