Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Janów Lubelski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #16
    Cooper, a ja mam takie pytanie, które dość często zadaję w sytuacji, jak ktoś marudzi - co stoi na przeszkodzie, żebyś odkupił browar w Janowie i zrobił z niego wzorowy browar? Bo na razie oprócz wyrażenia opinii, że nie podoba się tobie sposób, w jaki gość zamierza zagospodarować swoją własność, to niczym nie błysnąłeś.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      brak kasy ?
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Lacriferno
        Senior
        • 07-2005
        • 783

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        brak kasy ?
        Podobno browar poszedł za symboliczną kwotę z którą z pewnością byś sobie poradził. Gorzej z zadłużeniem idącym w miliony.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          brak kasy ?
          Jaki brak kasy? Z twoją zajebistością i genialnym biznesplanem dowolny kredyt załatwiasz w mig, a potem pokazujesz wszystkim, jak się robi browar i jeszcze trzepie kasę na tym.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Hmmm... widzę tu pewną niekonsekwencję. Wpierw piszesz że niczym nie błysnąłem a teraz przypisujesz mi "zajebistość" i tworzenie "genialnych biznesplanów". Zdecyduj się więc bo jesli to drugie jest prawdą to może faktycznie pomyślę nad postawieniem tego browaru na nogi korzystając jedynie z Twojego duchowego wsparcia.
            Ot po prostu tak jest że jednemu jest kompletnie obojętne co dzieje się ze starymi browarami czy browarami zamykanymi w ogóle (tu w razie czego mogę pospamować trochę cytatami z Twoich postów jeśli stwierdzisz że to potrzebne mimo że sprawdzenie ponad 13 tyś "błysków" to żmudna robota) a drugiemu już niekoniecznie. Jasne że to biadolenie ale tym zajmuje się spory odsetek naszego społeczeństwa i wyjątkiem nie jestem. Nie mogę ?
            Czy to się komuś podoba czy nie przedstawiłem po prostu swoje przypuszczenia odnośnie przyszłości tego browaru (ale i w zasadzie innych już dawno zamkniętych i tych które pewnie zostaną jeszcze zamknięte) i bez żadnych wycieczek osobistych ale widać pare osób mimo to się jakoś z tym utożsamiło. Niestety.
            Zgodnie z kolejnością losową odpisz jeszcze na ten post a ja już żeby nie kontynuować tego offtopu pozwolisz że popatrze sobie jak na rozwój tematu który mam nadzieje powróci do głównego wątku czyli (cyt. za Laciferno) "kontynuacji dyskusji dotyczącej zamknięcia browaru w Janowie Lub.", ewentualnie zajrzę za 2-3 lata i sprawdzę jak bardzo pomyliłem się ze swoim biadoleniem.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • djkynek
              Senior
              • 03-2005
              • 122

              #21
              W srode będąc w Janowie kolega mi powiedział, ze ponoć browar jest do wynajęcia.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                Panie Marku!

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  #23
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    #24
                    Czekam z utęsknieniem aż ktoś bedzie dostarczał takiego pilsa jak Janów jakieś 4 lata temu...
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #25
                      Sokół83 chce bardzo ratować i przywrócić do świetności jakiś browar, będzie mógł się wykazać. Nie odbierajcie u tej szansy.

                      Comment

                      • pjenknik
                        • 08-2001
                        • 3388

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
                        To ja mam durne pytanie i to całkowicie nie w temacie( niech admin wydzieli stąd posty do wątku "Jak to się robi w Polsce B")? Gdzie jest Polska A? Obecnie mieszkam na Mazowszu i tego bycia w lepszej Polsce nie czuję. Wiele małych miasteczek w Polsce B są bardziej zadbanych i czystszych niż na Mazowszu.
                        Polska B to dawna kongresówka. Nic dziwnego, że nie widzisz różnicy między Mazowszem a Podlasiem czy Polesiem
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oferta nieaktualna. Ciekawe czy ktoś się skusił, czy po prostu się wycofali z braku zainteresowania.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #28
                            Chyba jedyna pozytywna wiadomość wynikająca z tego ogłoszenia jest taka że przynajmniej na razie póki co ktoś to trzyma w łapach i pilnuje azeby nie doszło do żadnej demolki przez np złomiarzy jednocześnie sugerując iż jedną z opcji zagospodarowania budynków w przyszlości jest m.in. wznowienie tam produkcji piwa jeśli znajdzie partnera w tym biznesie. Mam nadzieje że zamieszczone fotki są aktualne a nie pochodzą np z ostatniego okresu produkcji browaru.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #29
                              Dopatrzyłem się w aukcji że fotki mają datownik sprzed 3 lat. Ciekawe czy stan obecny nie odbiega "zbytnio" od tego pokazanego.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • pizmak666
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 1898

                                #30
                                Inserat 1908r.
                                Attached Files
                                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎