Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.12.08 - III Opolskie Grudniowe Dni Porterowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marek_80
    Member
    • 02-2010
    • 30

    #16
    Małe przejęzyczenie. Oczywiście że będę.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #17
      Ciągle jakieś chlanie, na które nie mogę się wybrać... Do kitu z tą kulturą piwną...

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wierzę, że nie masz jakiegoś portera, tudzież do tego czasu nie uda Ci się zdobyć. Nie musi być własnoręcznie uwarzony, może być kupny.
        A, chyba że tak. Porterków u mnie dość i z kupnem w Wawce też nie problemu. Coś mi się ubzdurało, że mają być dostarczone domowe portery.
        Last edited by dadek; 14-10-2012, 23:49.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #19
          Potrzymasz miesiąc w domu i się udomowi.

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
            Z Gosią będzie ciężko.
            Ostatni nasz wyjazd na zlot PZU wyceniła na 25 tysi.
            Mam tani samochód, mogę spróbować Cię podwieźć (o ile pociągi przestaną jeździć do Opola - a może już w ogóle nie jeżdżą?).
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #21
              Co oczywiście oznacza, że wstępnie zgłaszam się na imprezę. (pos*any tapatalk nie umie edytować postów na tym forum).
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                #22
                No to zaczyna się czynić internacjonalnie
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co oczywiście oznacza, że wstępnie zgłaszam się na imprezę. (pos*any tapatalk nie umie edytować postów na tym forum).
                  Hmm a ty nie masz takiego durnowatego podpisu: wysłano z czegoś tam za pomocą Tapatalk tam, więc na pewno coś nas kiwasz z tą edycją

                  Super - im nas więcej tym cieplej i tym większa szansa na to, że porter z beczki popłynie
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja też chętnie bym przybył, nie wiem tylko co na to moja żona
                    Żonę weź ze sobą - też upijemy
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Żonę weź ze sobą - też upijemy
                      Nie wiem tylko, co na to moja mamuśka
                      Dzieci ze sobą nie wezmę
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4568

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mam tani samochód, mogę spróbować Cię podwieźć (o ile pociągi przestaną jeździć do Opola - a może już w ogóle nie jeżdżą?).
                        Z Wawki do Opola pociągów jest multum, tak więc Ahumbo - mogę Cię do jakiegoś przygarnąć. Bilet turystyczny się kupi, będzie tanio a i spożywać po drodze można.

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z Wawki do Opola pociągów jest multum, tak więc Ahumbo - mogę Cię do jakiegoś przygarnąć. Bilet turystyczny się kupi, będzie tanio a i spożywać po drodze można.
                          O mnie się nie martwcie. Mój post odnosił się do obecności na OGDP Żony-Taxi naszej "przygody" w drodze na Zuot .
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hmm a ty nie masz takiego durnowatego podpisu: wysłano z czegoś tam za pomocą Tapatalk tam, więc na pewno coś nas kiwasz z tą edycją
                            Napis kretyński, tom go wyłączył. Co się będę chwalił telefonem z najniższej półki.

                            Małżonka się rozhisteryzowała, że jej bananowóz potrzebny w weekendy, więc pewnie będę zasuwał pociągiem.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                              Napis kretyński, tom go wyłączył. Co się będę chwalił telefonem z najniższej półki.

                              Małżonka się rozhisteryzowała, że jej bananowóz potrzebny w weekendy, więc pewnie będę zasuwał pociągiem.
                              Może to i lepiej zważywszy, że bedą portery, więc zdolności kierownicze nazajutrz bardzo watpliwe - wszak nie każdy jest Starym Kocurem (taki żarcik sytuacyjny dla tych, którzy byli na Hacjendzie po giełdzie żywieckiej bodajże w 2003 roku)
                              Last edited by iron; 16-10-2012, 15:15.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                #30
                                Po krótkich, ale burzliwych, negocjacjach z małżonkami meldujemy się z silvianem na spotkaniu.

                                Czy będziemy mogli coś zjarać?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎