Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.14-15 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Żetony żetonami, a jak jest z piwem? Na stronie festiwalu nie znalazłem informacji o pojemnościach polewania. Więc jak jest, system podobny do FDP? Jakie pojemności można dostać?
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Zobacz wywiad kopyra ze skitofem. Tam pada odpowiedź
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        Zobacz wywiad kopyra ze skitofem. Tam pada odpowiedź
        Zamiast tego wystarczyło podać objętości i byłoby po sprawie, a tak muszę zapytać gdzie jest ten wywiad, którego ni cholery nie chce mi się teraz oglądać.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          0,125 0,3 0,5 jak się nie mylę.
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19174

            I tak to wystarczający przedział pojemności.
            Last edited by e-prezes; 11-06-2013, 21:04. Powód: ups... ktoś mnie ubiegł.

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              125, 300 i 500 ml z tego co było w wywiadzie z Grześkiem Zwierzyna.
              125ml pewnie tylko do festiwalowego kufelka?
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                125, 300 i 500 ml z tego co było w wywiadzie z Grześkiem Zwierzyna.
                Na dodatek pomyliłem wywiady
                Last edited by dyczkin; 11-06-2013, 21:05.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  Każdy kto przyjdzie w koszulce ze zlotu browar.biz dostaje u mnie pozakonkursową dawkę piwa - w piątek bitter, w sobotę mild. Bez żetonu, do szkła festiwalowego.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    dla ludzi. Wyobraź sobie gościa, który stoi przed tobą, ma płacić a ten zaczyna szukać portfela. W spodniach nie ma, w plecaku niema, ma kobita, która nie wiadomo gdzie jest a może w plecaku itd. Później znajduje ale stówę a ma zapłacić 5zł i się zaczyna, bo nie mają wydać.
                    "A gdyby tu pańska matka przechodziła..." W dotychczasowych edycjach FDP ani razu nie miałem takiego problemu, a trochę piwa tam wyżłopałem.

                    Mogłeś przyjść do mnie, polałbym Ci bez żetonów, tak że byś miał dość na cały wieczór
                    A bo ja wiem, czy dobre piwo warzysz, może miałbym dość już po łyku. Nie no, nie będę taki, na stoiskach domowych piwowarów na porażki nie trafiłem. Z sentymentem wspominam wizytę u Kentakiego, u którego opiłem się świetnej wędzonki bez żadnej żetoniady. Na drugim biegunie płatności był kwriopijca Kopyr, który już wtedy testował rynek, wołając za swoje piwa po 4 czy 5 żetonów.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Jakoś na WFDP nie ma żetonów i dają radę. Żetony są bez sensu, powodują, że trzeba stać dwa razy w kolejce. A kolejki bywają naprawdę spore. Z kolei jeżeli się kupi za dużo traci się sporo pieniędzy - ja przy pierwszej edycji żetonowej zostałem z conajmniej 50 zł w żetonach których nie można zwrócić.
                      To jest jedyna rzecz która mi w Żywcu przeszkadza. Cała reszta jest OK.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Każdy kto przyjdzie w koszulce ze zlotu browar.biz dostaje u mnie pozakonkursową dawkę piwa - w piątek bitter, w sobotę mild. Bez żetonu, do szkła festiwalowego.
                        Po takiej deklaracji to lepiej żebyś miał tego dużo.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19174

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jakoś na WFDP nie ma żetonów i dają radę. Żetony są bez sensu, powodują, że trzeba stać dwa razy w kolejce. A kolejki bywają naprawdę spore. Z kolei jeżeli się kupi za dużo traci się sporo pieniędzy - ja przy pierwszej edycji żetonowej zostałem z conajmniej 50 zł w żetonach których nie można zwrócić.
                          To jest jedyna rzecz która mi w Żywcu przeszkadza. Cała reszta jest OK.
                          Ja wybieram się tam pierwszy raz w nowej formule (czyli po 4 latach) i deklaracje organizatorów nie budzą moich negatywnych emocji. Bardziej te 10 godzin drogi... po to by napić się piwa z kolegami, których dawno nie widziałem.
                          Last edited by e-prezes; 11-06-2013, 22:46.

                          Comment

                          • agaslayer
                            Senior
                            • 06-2009
                            • 219

                            dla mnie tez zetony sa najwiekszym minusem gieldy. chaos, czekasz najpierw w dlugiej kolejce na zetony, pozniej znow w innej kolejce. wiecej stoisk z zetonami
                            Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                            nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                            http://beer.agaslayer.cz

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              Są 3 stoiska, więc w kolejce stoją tylko ci, co lubią (drugie przy końcu alejki z nalewakami i trzecie w Piwiarni).
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Tak z innej beczki - można normalnie zakupić sobie butelczynę piwa i przechadzać się z nią po całym terenie festiwalu, włączając w to giełdę?
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎